ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Skradinski buk je nejdelší a nejnavštěvovanější vodopád na řece Krka a jednou z nejznámějších přírodních krás Chorvatska. Procházkou po naučné stezce půjdete přes můstky a lávky a máte možnost se seznámit s bohatstvím flóry a fauny řeky Krka.


VIDEORiskantní přistání na Brači

Lety většinou absolvujeme malým letadlem Cessna a to ze Zadaru, nebo z Brače (jako v případě tohoto videa). Plán letu bylo vyfotit část Hvaru, poloostrov Pelješac a také věhlasný Dubrovník. Na záznamu je také vidět světoznámou pláž Zlatni rat (Bol, Brač).

VIDEOPláže na ostrově Brač

Rozhodujete se letos pro některý z ostrovů v Chorvatsku? Shlédnutím těchto pláží ostrova Brač nejspíš budete mít jasno. Méně frekventovaná místa, krásná příroda, vinice, duch ostrova, památky, vynikající kuchyně. Každý si najde to svoje!

VIDEOOstrov Pag

Znáte ostrov Pag? Překvapí vás skalními útvary a písečnými plážemi. Najdete zde opuštěná místa. Podívejte se!

VIDEODingač Borak, Pelješac

Ve střední části poloostrova Pelješac se nachází poklidná vesnička Dingač-Borak, jako stvořená pro odpočinkovou dovolenou. Orientace Boraku na jihozápad zaručuje maximum slunečního svitu, který si nejlépe vychutnáte na dvou krásných oblázkových plážích.

VIDEOMakarská riviéra

I na Makarské riviéře můžete mít na pláži dost prostoru pro sebe! Podívejte se! Ubytování najdete zde:

VIDEOChorvatsko z oblohy

Znáte Chorvatsko? Pohledem z malého letadla vám chceme vám ukázat místa, která ještě neznáte.

VIDEOOstrov Hvar

Vyberte si skrytou zátoku na Hvaru! Podívejte se na další letecké snímky, najděte si ubytování v soukromí apartmánů.

VIDEOMěsto Pag, ostrov Pag

Pokud hledáte ubytování ve městě, kde na vás v každé uličce dýchne historie, a zároveň toužíte dovolenou strávit na písčité pláži, je město Pag na chorvatském ostrově Pag tou správnou volbou. Vyberete si malou pláž u domu nebo městskou pláž s tobogánem?

VIDEOGradac, Makarská riviéra

Kdo navštívil Gradac, ví, že jsou tu překrásné oblázkové pláže a to hned několik! Vyberte si tu svoji! Zajistíme vám ubytování v apartmánech blízko pláže.

VIDEOPřelet letadlem nad městem Pag, ostrov Pag

Přelet malým letadlem nad Pagem, pohled na solná jezera, kde odpařováním vody vzniká proslulá pažská sůl. Podívejte se na oblíbené pláže, nebo si vyberte další zajímavá místa v Chorvatsku.


Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku