ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Patříte k těm, co mají rádi přímý kontakt s vodou? Milujete přírodu a její čistotu? Pak určitě zapojte tuto úžasnou "vodu" do vašeho plánu a vyzkoušejte rafting nebo kajaking na řece Zrmanja v Chorvatsku!


VIDEOKoupání pod vodopády Berberov Buk

Udělejte si tam během dovolené v Chorvatsku výlet a navštivte výbornou restauraci Slapove Zrmanje s vyhlídkou na krásné vodopády.

VIDEOPlitvická jezera, Chorvatsko

Vydejte se s námi do čarokrásné přírody s nádhernými vodopády v srdci přírody chorvatského Národního parku Plitvická jezera.

VIDEOVodopády na řece Krupa a Zrmanja

Máte rádi jarní přírodu, úžasné výhledy a vodopády? Chystáte se do Chorvatska ještě v době, kdy není tak vysoká teplota a počasí tedy přeje pěší turistice?

VIDEOPodmořský svět v Mandre

Prozkoumejte s námi podmořský svět v Chorvatsku!

VIDEOVodopády Slunj, Chorvatsko

Tyto nádherné vodopády můžete vidět ve staré části města Slunj v Chorvatsku. Slunj je na cestě mezi Karlovacem a Plitvickými jezery, asi 30 km před Plitvicemi. Vodopády jsou přístupné bez vstupného.

VIDEOŽelví safari v Mandre, ostrov Pag

Už jste se při svých toulkách chorvatskou přírodou setkali s želvou zelenavou (Testudo hermanni)? V okolí letoviska Mandre na ostrově Pag na ně narazíte velmi snadno. Největší šanci spatřit je máte ráno a večer.

VIDEOTopoljski buk, Chorvatsko

Úchvatný vodopád Topoljski buk má nejvíce vody v jarních měsících. Navštívit ho můžete nedaleko Kninu ve vesnici Kovačić.

VIDEOBeritnica, ostrov Pag

Chorvatský ostrov Pag tak jak jej možná ještě neznáte! Udělejte si výlet z Metajny na překrásnou oblázkovou pláž Beritnica. Na cestu si přibalte pevnější boty, vodu a pokrývku hlavy. Pokud milujete focení, zde rozhodně pořídíte obdivuhodné snímky.

VIDEOÚžasné přírodní útvary ostrova Pag

Jedním z kouzel ostrova Pag pro které si jej zamilujete, jsou tyto nádherné výtvory přírody. Vznikají tisíce let působením větru, písku a mořské vody. Podívejte se na tu krásu!

VIDEOKudin most, Chorvatsko

Udělejte si výlet do kaňonu řeky Krupa a navštivte tento chorvatský kamenný most tzv. Kudin most. Jedná o nejstarší dochovaný most - byl postaven na přelomu 18. a 19. století. Na Krupě můžete obdivovat 19 vodopádů a tyrkysově modrou vodu.

VIDEOVodopád Manojlovac, Národní park Krka

Vodopád Manojlovac je součástí Národního parku Krka. Jeho výška je obdivuhodných 32 m.

VIDEOTulove Grede, Chorvatsko

Udělejte si super trip na tyto špice Tulove Grede nad tunelem Sveti rok v Chorvatsku. Navštivte tyto skály, kde se natáčela řada scén z Vinnetoua.

VIDEOStaleté olivovníky Lun a Tovarnele, ostrov Pag

V Lunu na severozápadním cípu chorvatského ostrova Pag navštivte tyto úchvatné staleté olivovníky! Naučnou stezku si užijete s celou svou rodinou a s přáteli.

VIDEOMotýli, Soline, Sakarun, Dugi otok

Málokdo ví, že se na Dugem otoku nachází jedna z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku - písečná pláž Sakarun, přezdívaná také Karibik. Ubytujte se v soukromých apartmánech v letovisku Soline a vychutnejte si chorvatský Karibik do sytosti.

VIDEOPlitvická jezera a vodopády Slunj, Chorvatsko

Nádherné záběry národního parku Plitvice a vodopádů Slunj v Chorvatsku. Místo kde se natáčel Vinnetou.

VIDEONárodní park Krka, Chorvatsko

Horní tok Krky, Manojlovački slap, Trošenj grad, Monastir Krka, Roški slap, Visovačko jezero, Franjevački samostan, Skradinski buk. Navštivte překrásný Národní park Krka v Chorvatsku!

VIDEOKrupa a Zrmanja

Vydejte se s námi krásnou jarní přírodou do kaňonů řek Krupa a Zrmanja. Výchozím bodem je nenápadná vesnička Golubić. Odtud se jde značenou trasou a postupně se sestupuje údolím až k vodopádu Visoki buk. Po cestě se otevírají nádherná panoramata.

VIDEOVodopády Berberov Buk

Skvělý tip pro rodinný výlet. Vodopády Berberov buk najdete na řece Zrmanja.

VIDEOVýstup na Sveti Ilija (773 m n.m.), Makarská riviéra

Vyšlápněte si na jeden z vrcholů Biokova v Chorvatsku. Výchozím bodem je hřbitov nad letoviskem Gradac.

VIDEORošský vodopád, Národní park Krka, Chorvatsko

Navštivte překrásný Národní park Krka v Chorvatsku. Plavte se lodí po řece Krka až k vodopádu Roški slap! Nedaleko vodopádu je povoleno i koupání, což jistě v parném počasí oceníte.


Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku