ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice; žehlička, žehlicí prkno) a obývací prostor s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, 2 balkóny s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici a v obývacím prostoru (v ceně).

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s lůžkem pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice) a třemi lůžky, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).
Studio je vhodné pronajmout společně s apartmánem A2 (není podmínkou).

studio A4 pro 2-3 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).
Pozor - v ložnici není okno, větrá se pouze přes vstupní dveře. Okolo vstupu do studia mohou procházet klienti z jiných apartmánů v domě.

apartmán A5 pro 4-5 osob,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.