Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Dragan

Recenze

Rosťa 9. 7. 2019

Plusy:
Ubytovatelé, manželé Draganovi, jsou bezvadní lidí, nic není problém a vše funguje tak jak má. Moc jim děkujeme za jejich přístup.

Mínusy:
Snad jen to, že druhé auto se parkuje jinde na kopci, tak že jeho používání na výlety po okolí a nebo nákupy je složitější. Je rozdíl si sednout do auta u aparmánu a nebo jít v tom vedru do kopce a pro auto a objet s ním pak celou Podgoru, aby se člověk dostal do Čaklie a nazpět. A že druhý pokoj je monohem menší a bez výhledu na moře a bez balkénu. To jsou ale problémy jen specifické, když jsem tam byli dva páry, tohle vše mizíl když je tam jedna rodina. Překvapilo mě, jak je po ránu u apartmánu rušno, popeláři, zásobování a všichni se otáčí právě u tohoto apartmánu a pod okny. Kdo je spáš, tak ten si moc dlouho nepospí.

Shrnutí:
Pro rodinu ideální, všechno blízko a bydlení parádní. Celý apartmán je klimatizovaný a balkón s výhledem na moře. Celkový dojem hodně pozitivní.

Lenka 14. 9. 2017
11. 7. 2017
Eva 24. 6. 2015

Plusy:
Prezentace odpovídala skutečnosti, majitel objektu vstřícný a pozorný. Doporučuji všem, kteří hledají klid i zábavu. Vše v dosahu.

Shrnutí:
Z vaší CK jsme cestovali prvně. Výhrady žádné nemáme a doporučujeme.

  4 recenze
Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz