ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
4. 7. 2023
(4.6 z 5)
Rosťa 9. 7. 2019

Plusy:
Ubytovatelé, manželé Draganovi, jsou bezvadní lidí, nic není problém a vše funguje tak jak má. Moc jim děkujeme za jejich přístup.

Mínusy:
Snad jen to, že druhé auto se parkuje jinde na kopci, tak že jeho používání na výlety po okolí a nebo nákupy je složitější. Je rozdíl si sednout do auta u aparmánu a nebo jít v tom vedru do kopce a pro auto a objet s ním pak celou Podgoru, aby se člověk dostal do Čaklie a nazpět. A že druhý pokoj je monohem menší a bez výhledu na moře a bez balkénu. To jsou ale problémy jen specifické, když jsem tam byli dva páry, tohle vše mizíl když je tam jedna rodina. Překvapilo mě, jak je po ránu u apartmánu rušno, popeláři, zásobování a všichni se otáčí právě u tohoto apartmánu a pod okny. Kdo je spáš, tak ten si moc dlouho nepospí.

Shrnutí:
Pro rodinu ideální, všechno blízko a bydlení parádní. Celý apartmán je klimatizovaný a balkón s výhledem na moře. Celkový dojem hodně pozitivní.

(4.8 z 5)
Lenka 14. 9. 2017
(5 z 5)
11. 7. 2017
(4.2 z 5)
Eva 24. 6. 2015

Plusy:
Prezentace odpovídala skutečnosti, majitel objektu vstřícný a pozorný. Doporučuji všem, kteří hledají klid i zábavu. Vše v dosahu.

Shrnutí:
Z vaší CK jsme cestovali prvně. Výhrady žádné nemáme a doporučujeme.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.