Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Mandarina

apartmán A1 pro 4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S3 pro 2 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).
Studio S3 lze propojit s apartmánem A4 - jsou mezi nimi uzamykatelné dveře. Studio S3 má navíc vlastní vstup.

apartmán A4 pro 4-6 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, 2x sociální zařízení - jednou se sprchovým koutem a WC, jednou s vanou a WC, TV+SAT, pračka (1 praní za příplatek 5€), 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně).
Apartmán A4 a studio S3 lze propojit - jsou mezi nimi uzamykatelné dveře.

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).