ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 14 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 14 let, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, 2x sociální zařízení - jednou se sprchovým koutem a WC, jednou s vanou a WC, TV+SAT, pračka (1 praní za příplatek 5€), 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně).

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).