ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 6-8 osob,
2. poschodí

Celkem 3 ložnice - 2 ložnice se třemi lůžky a 1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán A3 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

studio A4 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.