Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Drage

Vyberte si apartmány v malebné vesničce Drage pro poklidnou dovolenou na Zadarské riviéře. Drage nabízí hezké apartmány s pěknou zahradou a grilem. V blízkosti je několik oblázkových pláží s pozvolným vstupem do moře, jsou vhodné pro děti.

Apartmány Drage

apartmány Noa

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 30.11.2021. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Drage

Pěkná zahrada s olivovníky. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha. Úvaz pro člun za poplatek. Možnost zapůjčení člunu a kol. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Noa s pěknou zahradou s olivovníky se nachází v klidné vesničce Drage na Zadarské riviéře, v blízkosti hned několika oblázkových pláží - všechny s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Nejhezčí pláží je oblázková pláž Porat vzdálená od domu 280 m. Poblíž přístavu jsou další dvě pláže (210 m a 280 m od domu). 600 m od domu je také FKK pláž. V dosahu do 300 m od domu je několik restaurací. Obchod je vzdálený 900 m. Možnost zapůjčení dětské postýlky a židličky zdarma. Možnost úvazu pro člun (do 7 m) v přístavu za příplatek 10 €/den. Možnost zapůjčení člunu za 100 €/den (délka 5 m, motor 4 KW). Možnost zapůjčení kola u majitele za 10 €/den.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 1 ložnice,
4 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
5 studií pro 2-3 osoby.