ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, LCD TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Rozloha 35 m² + 10 m² terasa.

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), LCD TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Rozloha 30 m² + 10 m² terasa.

apartmán A3 pro 3-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici je navíc rozkládací křeslo pro 1 osobu, jedna z ložnic nemá dveře (jen otevřený prostor do kuchyně), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), LCD TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Rozloha 35 m² + 10 m² terasa.

apartmán A4 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).
Rozloha 55 m² + 10 m² terasa.

apartmán A5 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v obou ložnicích (v ceně).
Rozloha 70 m² + 10 m² terasa.