ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartman A1 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (200 x 120 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem (200 x 150 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, dva balkóny. Klimatizace v obývacím prostoru (v ceně).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A5 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón (jeden s částečným výhledem na moře). Klimatizace v ložnici (v ceně).

studio A6 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A7 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s částečným výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán 2C pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) se dvěma lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s částečným výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán 3C pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici je navíc rozkládací křeslo pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s částečným výhledem na moře. Klimatizace v chodbě (v ceně).
Apartmán 3C má vlastní vstup z venkovního schodiště.