ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

studio A5 pro 2–3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a menším rozkládacím křeslem (156 x 80 cm) pro dítě do 12 let, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), terasa s výhledem na moře, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Klimatizace (v ceně).

studio A6 pro 3–4 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a rozkládacím křeslem ( 190 x 180 cm ) pro 1 dítě do 12 let. Vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), terasa s výhledem na moře, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Klimatizace (v ceně).

studio A7 pro 2–3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky. Vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón bez výhledu na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A8 pro 2–3 osoby,
2. poschodí

Pokoj se dvěma lůžky a menším rozkládacím křeslem (190 x 80 cm) pro dítě do 12 let, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón bez výhledu na moře. Klimatizace (v ceně).
Kuchyňka je od pokoje oddělená - nachází se přes chodbu u vstupního schodiště. V kuchyni je k dispozici lednička, trouba, varná konvice, stůl a židle.
Pokoj se nabízí společně s kuchyňkou jako studio A8.

Klienti ubytovaní ve studiu A8 mohou využívat i stůl umístěný u schodiště, odkud je výhled na moře (fotky 8-10/12), ale procházejí zde klienti ubytovaní ve 3. poschodí domu.

apartmán A9 pro 4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, TV+SAT a terasou s výhledem na moře, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice) se dvěma lůžky pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, stíněná terasa s dřevěným nábytkem a 1 lehátkem, s krásným výhledem na moře (vstup na terasu je z kuchyně). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Terasa přístupná z kuchyně je oddělena látkovou přepážkou od terasy sousedního apartmánu A10. Pokud jsou oba apartmány pronajaty společně, lze terasy snadno propojit. Apartmány lze propojit také dveřmi (jinak bývají zamčené).

apartmán A10 pro 4-5 osob,
3. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky (jedna z ložnic má vstup na balkón bez výhledu na moře, ze druhé je vstup na terasu s výhledem na moře), 2x TV+SAT (v ložnicích), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (koupelny jsou přístupné pouze z ložnic), stíněná terasa s dřevěným nábytkem a 1 lehátkem, s krásným výhledem na moře (vstup na terasu je z ložnice). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Terasa přístupná z ložnice je oddělena látkovou přepážkou od terasy sousedního apartmánu A9. Pokud jsou oba apartmány pronajaty společně, lze terasy snadno propojit. Apartmány lze propojit také dveřmi (jinak bývají zamčené).