ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Hledáte-li ubytování all inclusive na pěkném místě vhodné i pro rodiny s dětmi, ubytování Kaštel Štafilič je správná volba. Letovisko Kaštel Štafilič se nachází na Kaštelánské riviéře, která se rozprostírá mezi historickými městy Trogir a Split. Kaštel Štafilič nabízí příjemné ubytování v pokojích hotelu Resnik** a v bungalovech za velmi příznivé ceny. U hotelu je oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, obklopená zelení.

Ubytování Kaštel Štafilić

hotel Resnik**

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 30.4.2023. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Pokoje a bungalovy se stravou All Inclusive, vhodné pro rodiny s dětmi za velmi příznivé ceny. Vlastní oblázková pláž. Sportovní aktivity a animační programy.
Zelení obklopený hotelový komplex Resnik** nabízí příjemné ubytování v pokojích a bungalovech, vhodné pro rodiny s dětmi za velmi příznivé ceny. Hotel má vlastní oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, vzdálenou 50–100 m (záleží na tom, v jaké části jste ubytovaní). Vybavení: recepce se směnárnou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná restaurace uvnitř hotelu i s terasou s výhledem na moře. Bohatá nabídka sportovních a rekreačních aktivit, animační programy. WIFI internet zdarma.
Slevy pro 3. a 4. lůžko v bungalovech:
Děti do 6 let - sleva 70 %.
Děti 6 - 12 let - sleva 50 %.


Bungalovy pro 2-4 osoby, s klimatizací nebo bez klimatizace;
Pokoje pro 2 osoby, s výhledem na moře nebo do parku.