ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Hledáte-li ideální místo pro dovolenou s dětmi, rezervujte si apartmány Nin. Dlouhá, široká písečná pláž Ninska laguna nadchne vás i děti. Najdete tu spoustu vodních atrakcí. V letovisku Nin nabízíme pěkné apartmány blízko písečné pláže, s wifi, klimatizací a grilem.

Apartmány Nin

apartmány Dalija

SLEVA 7 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Nin

Písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Dům Dalija s bohatě vybavenými apartmány se nachází v městečku Nin, jen 70 m od písečné pláže. Další písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 170 m od domu. Krásná písečná pláž Ninska laguna s mnoha vodními atrakcemi je vzdálená 500 m. Supermarket se nachází 2,7 km od domu.

1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Germania

SLEVA 7 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Nin

Písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha, úvaz pro člun. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Germania se nacházejí 260 m od nejbližší písečné pláže. Doporučujeme navštívit oblíbenou písečnou pláž Ninska laguna s mnoha vodními atrakcemi, která je vzdálená 750 m. Obchod se nachází 2,4 km od domu a restaurace 1 km. Možnost ubytování s malým psem za příplatek 5 €/den (nutno domluvit předem).

2 studia pro 2 osoby.