Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Borovina

Oblast: Omišská riviéra Letovisko: Omiš a Duče

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavená kuchyň (není uvnitř apartmánu!), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.
Kuchyně apartmánu A2 se nachází přes společnou chodbu (není uvnitř apartmánu) - společnou chodbou prochází klienti ubytovaní v ostatních apartmánech.

apartmán A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a možností přistýlky pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, výhled na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.

studio A4 pro 2 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkon s výhledem na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.

apartmán A6 pro 4-6 osob,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, TV, internet (bez záruky), 3 x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkon s výhledem na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma (klimatizace jen v kuchyni). Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.

apartmán A7 pro 2-3 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň, TV, internet (bez záruky), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Denně 3 hodiny klimatizace zdarma. Poté za příplatek 0,50 € za hodinu.