ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení s vanou a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s plastovým nábytkem a výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A2 pro 2-3 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), dvojlůžko, rozkládací gauč pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s plastovým nábytkem a výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A3 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio A4 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), dvojlůžko, rozkládací křeslo pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, balkón s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A5 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (rozměry 140 x 200 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.

apartmán A6 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (rozměry 160 x 200 cm), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor. Terasa k tomuto apartmánu je v přízemí u domu - přístup na terasu není přímo z apartmánu. Pro apartmán je na terase rezervovaný konkrétní stůl. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.