ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, možnost přistýlky pro 1 dítě do 12 let (rozkládací fotel o rozměrech 80 x 190 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení s vanou a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s plastovým nábytkem a výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A2 pro 2-3 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), dvojlůžko, rozkládací gauč pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s plastovým nábytkem a výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, možnost přistýlky pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio A4 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), dvojlůžko, rozkládací křeslo pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, balkón s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (rozměry 140 x 200 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.

apartmán A6 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (rozměry 160 x 200 cm), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor. Terasa k tomuto apartmánu je v přízemí u domu - přístup na terasu není přímo z apartmánu. Pro apartmán je na terase rezervovaný konkrétní stůl. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.

apartmán A7 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, trezor. Terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.

apartmán A8 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC, fén, TV+SAT, trezor. Terasa k tomuto apartmánu je v přízemí u domu - přístup na terasu není přímo z apartmánu. Pro apartmán je na terase rezervovaný konkrétní stůl. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Apartmán se nachází v kamenném domě.