ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4.4 z 5)
Jirka 19. 8. 2019

Plusy:
Klidná destinace. Poloha ubytování blízko moře. Do centra Orebiče se dá dojít příjemnou procházkou po nábřeží. Obchody i restaurace poblíž ubytování. Komunikace s domácími byla bezproblémová. Snažli se ve všem vyjít vstříc.

Shrnutí:
Ideální pro skupinu, která obsadí celý objekt a má ráda klidnou dovolenou.

(5 z 5)
Kristýna 15. 7. 2019

Plusy:
Krásná příroda, čisté moře, domácí atmosféra menšího městečka, milí místní obyvatelé, velký výběr restaurací, výborné jídlo.

Mínusy:
Dlouhá cesta kvůli velké vzdálenosti, ale s tím člověk počítá už při výběru destinace. Na stránkách CK je doba cesty reálně uvedena

Shrnutí:
Vybrali jsme si městečko Orebič na jihu Chorvatska - krásná destinace, která stojí za tu dlouhou cestu. Vhodná především pro páry a rodiny s dětmi. Bezproblémová komunikace s CK i na místě s majitelkou apartmánu.

(4.4 z 5)
Horáková Jana 29. 8. 2017

Plusy:
Líbí se mi hlavně to, že CK NOVALJA má pořádek v tom, že co nafotí a nabídne, to platí.Nestalo se nám, že bychom byli v něčem sklamáni. Orebič nás nadchnul krásným prostředím a hlavně tím, ž nikde na pláži nebylo přelidněno.Dům byl pěkný, s krásným výhledem na moře. Paní domácí velice příjemná.

Mínusy:
Nemám, co bych vytkla, snad jen takovou drobnost, že by mohla být silnější lednička a chyběla naběračka na polévku. Ale jak říkám, jsou to drobnosti.

Shrnutí:
Zodpovědní, slušní lidé, zasměstnáni ve vaší CK, mohu tuto s čistým svědomím doporučit dalším případným zájemcům.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi na ubytování ve studiu A2 v domě Trstenica v Orebići. Nedalo nám to a Vaši recenzi jsme předali také majitelům. Zároveň jsme je požádali, aby prověřili a příp. doplnili vybavení kuchyněk ve všech jednotkách.

(3.4 z 5)
dada2017 5. 4. 2017

Plusy:
Dobrá komunikace s CK.

Mínusy:
Nelíbilo se nám ubytování v apartmánu ze strany budovy v prvním patře. Apartmány s výhledem na moře jsou ale moc pěkné.

Shrnutí:
Jednání s CK ok. Pozor na ubytování! Apartmány s výhledem na moře moc pěkné, apartmán ze strany budovy v prvním patře je tmavá kopka. Také majitelé jsou nepříjemní, jen jejich babička je moc milá paní. Moře krásné, když popojdete tak 400m, je tam krásná a volná pláž.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, Vaše negativní reakce se týká studia A4 v 1. poschodí. Toto studio má dřevěné obložení, což celkově interiér ztmavuje. Rozhodně si však nemyslíme, že přirovnání k „tmavé kopce“ je adekvátní.

(4.5 z 5)
pepa 1. 8. 2016

Plusy:
vlastní výběr

Mínusy:
špatně udržovaná pláž z velkým množstvím nedopalků cigaret

Shrnutí:
spíše spokojen za stav pláží nemůže

(4 z 5)
Petra Dudáková 25. 8. 2014

Plusy:
Velmi rychlý servis při rezervaci pobytu, kvalitní voucher s podrobným popisem cesty, příznivá cena

Mínusy:
Interiér byl ve skutečnosti mnohem stísněnější, než se jevilo z fotografií nabídky

Shrnutí:
zajímavá destinace, příznivá cena, kvalitní služby

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.