ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 150 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v ložnici (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A1 a sousedním apartmánem oddělená jen plachtou.

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice), s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře (10 m²). Klimatizace v chodbě (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A2 a sousedními apartmány oddělená jen plachtami.

apartmán A3 pro 4 osoby,
3. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa a balkón s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A3 a sousedním apartmánem oddělená jen plachtou (viz foto 13/16).

apartmán A4 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě).

apartmán A5 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.