ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 150 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v ložnici (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A1 a sousedním apartmánem oddělená jen plachtou.

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar, žehlička, žehlicí prkno), s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře (10 m²). Klimatizace v chodbě (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A2 a sousedními apartmány oddělená jen plachtami.

apartmán A3 pro 4 osoby,
3. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa a balkón s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě). Terasa je mezi A3 a sousedním apartmánem oddělená jen plachtou (viz foto 13/16).

apartmán A4 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě).

apartmán A5 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchou a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (za poplatek 5 €/den, hradí se na místě).