ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (198 x 121 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (190 x 132 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Mezonetový apartmán: 1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička), z kuchyně vedou schody do galerie se dvěma lůžky (v podkroví), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.