ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, stíněná terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A2 pro 3-5 osob,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky (dvojlůžko 200 x 180 cm a jedno samostatné lůžko), vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa s krásným výhledem na moře. Bez klimatizace. Terasa v přízemí je s posezením (vstup z ložnice).

Navíc je k dispozici terasa s lehátky a slunečníkem v 1. poschodí. Ta sousedí s terasou apartmánu A3, ale má samostatný vstup vně apartmánu. Od terasy apartmánu A3 je oddělená zděnou přepážkou (viz foto 9-10/12).

Dveře v kuchyni apartmánu A2 (foto 1/12) vedou na terasu využívanou klienty ubytovanými v apartmánu A1. V případě, že v apartmánech A1 a A2 budou ubytované rodiny, které se znají, lze tyto dveře odemknout - vznikne tak přístup na terasu A1 přímo z apartmánu A2. Pokud se klienti v apartmánech A1 a A2 neznají, dveře v kuchyni A2 zůstávají zamčené.

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky (už není patrová postel), vybavená kuchyň (lednička), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón a terasa s krásným výhledem na moře. Bez klimatizace.
Na balkón se vstupuje z ložnic.
Vstup na terasu je vně apartmánu. Na terase jsou k dispozici lehátka. Terasa apartmánu A3 sousedí s terasou apartmánu A2, ale má samostatný vstup. Od terasy apartmánu A2 je oddělená zděnou přepážkou.
V zadní části této terasy se nachází také stíněné posezení.