ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Hledáte-li dovolenou na klidném místě a zároveň blízko města, vyberte si apartmány v letovisku Milna na ostrově Hvar. Milna se nachází jen 5 km od pěkného historického města Hvar a je vyhledávaná pro své zátoky s krásnými oblázkovými plážemi, lemovanými borovicovými lesy. Apartmány Milna nabízí nádherné výhledy na moře.

Apartmány Milna, ostrov Hvar

apartmány Milna 10

SLEVA 7 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Milna, Hvar

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 12 let na přistýlce jako 3. osoba ve studiu zdarma (jen do max. kapacity studia). Jedno dítě do 3 let v apartmánu zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Milna 10 se nacházejí v kouzelném letovisku Milna, 250 m od krásné oblázkové pláže Mala Milna s pozvolným vstupem do moře. Přímo u této pláže se nachází malé stylové bistro. V Milně můžete využívat také FKK pláž (350 m od domu). Obchod je 300 m od domu. Pobřežní promenáda v Milně nabízí několik vynikajících restaurací nabízejících místní speciality i výborné hvarské červené víno. Doporučujeme restauraci Moli Onte. Milna je ideálním místem pro toho, kdo vyhledává krásné přírodní pláže a zároveň přivítá blízkost šarmantního historického města Hvar – z Milny je to do Hvaru jen 5 km.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
2 studia pro 2-3 osoby.