Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sveta Nedjelja

Oblast: Ostrov Hvar

V letovisku Sveta Nedjelja nabízíme apartmány blízko kouzelné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné pro rodiny s dětmi. Rezervujte si apartmány Sveta Nedjelja a prožijte nevšední dovolenou na tomto překrásném místě obklopeném horskými hřebeny, borovicovými háji a vinicemi.

Apartmány Sveta Nedjelja

apartmány Korina
Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Sveta Nedjelja

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Korina zahrnují dva objekty - apartmán a studio. Apartmán je samostatně stojící domek, studio je součástí jiného domu. Oba objekty se nacházejí na okraji Svete Nedjelje. V této části letoviska je krásná písčitooblázková pláž. Pozice obou objektů od této pláže jsou 110 m (apartmán) a 130 m (studio). K pláži vede pěšina. Domek s apartmánem stojí v první řadě od moře. Obchod se nachází 200 m od domu. Nejbližší restaurace u apartmánů Biskup je vzdálená 180 m, restaurace Bilo Idro v přístavu 250 m. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den.

1 apartmán (samostatně stojící domek) pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 studio pro 2-3 osoby.

apartmány Biskup
Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Sveta Nedjelja

Přímo u pláže. Možnost stravování v restauraci v domě. Klimatizace, WIFI. Dům je ideální pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 5 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Biskup se nacházejí v malebném letovisku Sveta Nedjelja na jižním pobřeží ostrova Hvar, v první řadě domů od moře. Koupání ze skalnaté pláže a vybetonovaných plácků je možné hned pod domem (30 m) – pro vstup do vody lze použít žebřík. Ke koupání doporučujeme krásnou písčitooblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře na konci letoviska, která je od domu Biskup vzdálená 300 m. Majitelé apartmánů provozují v domě restauraci, v níž si můžete na místě zajistit stravování. 200 m od domu je přístav a další výborná restaurace Bilo Idro. Obchod je 500 m od domu, pekárna 50 m. Možnost ubytování se psem za příplatek 3 €/den.

2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 studio pro 2-3 osoby.