Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Prižba

Oblast: Ostrov Korčula

Vyberte si apartmány v letovisku Prižba a prožijte nezpomenutelnou dovolenou v tomto klidném místě ostrova Korčula. Prižba nabízí krásné apartmány blízko moře. Najdete zde hezké oblázkové i písčitooblázkové pláže. Z Prižby si můžete udělat romantickou vyjížďku člunem na okolní malé neobydlené ostrůvky.

Apartmány Prižba

apartmány Ankica
Oblast: Ostrov Korčula Letovisko: Prižba

Přímo u mořského pobřeží. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Ankica stojí hned u mořského pobřeží, kde je možnost koupání z betonového mola. Pro snadnější vstup do moře je tu k dispozici žebřík nebo schůdky. Krásná písčitooblázková pláž Vela Plaža s pozvolným vstupem do moře je 210 m od domu. Restaurace je 30 m od domu, obchod 540 m. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den. Úvaz pro vlastní člun zdarma.

2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice.

apartmány Joško
Oblast: Ostrov Korčula Letovisko: Prižba

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Joško se nacházejí v letovisku Prižba na jižním pobřeží Korčuly, 60 m od mořského pobřeží (od domu je to 100 schodů). Vstup do moře je tu z vybetonovaných plácků a koupání je tu vhodné spíš pro zdatnější plavce. Hloubka moře u břehu v těchto místech je 1 až 3 m. Hosté s malými dětmi mohou dojíždět na písčitooblázkovou pláž "Vela plaža" (1000 m), nebo pláž u poloostrova Prišćapac (1300 m). Mezi domem a mořem vede velmi málo frekventovaná silnice. Nejbližší restaurace a obchod jsou od domu vzdáleny do 1 km. Možnost ubytování se psem za 5 €/den. Úvaz pro člun zdarma.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice.