Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Prižba

Vyberte si ubytování v letovisku Prižba a prožijte nezpomenutelnou dovolenou v tomto klidném místě ostrova Korčula. Prižba nabízí krásné apartmány blízko moře. Najdete zde hezké oblázkové i písčitooblázkové pláže. Z Prižby si můžete udělat romantickou vyjížďku člunem na okolní malé neobydlené ostrůvky.

Apartmány Prižba

apartmány Ankica

apartmány Ankica

Apartmány Ankica se nacházejí v letovisku Prižba na jižním pobřeží ostrova Korčula. Dům leží přímo u mořského pobřeží. Koupání je možné z betonového mola 10 m před domem. Pro vstup do moře tu lze využít žebřík nebo schůdky. Rodinám s malými dětmi doporučujeme ke koupání využívat krásnou písčitooblázkovou pláž "Vela plaža" s pozvolným vstupem do moře, která je vzdálena 210 m od domu. Restaurace je 30 m od domu a obchod se nachází 540 m od domu. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den. Úvaz pro vlastní člun zdarma. Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Jedno dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě)!

2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice.


apartmány Joško

apartmány Joško

Apartmány Joško se nacházejí v letovisku Prižba na jižním pobřeží Korčuly, 60 m od mořského pobřeží (od domu je to 100 schodů). Vstup do moře je tu z vybetonovaných plácků a koupání je tu vhodné spíš pro zdatnější plavce. Hloubka moře u břehu v těchto místech je 1 až 3 m. Hosté s malými dětmi mohou dojíždět na písčitooblázkovou pláž "Vela plaža" (1000 m), nebo pláž u poloostrova Prišćapac (1300 m). Mezi domem a mořem vede velmi málo frekventovaná silnice. Nejbližší restaurace a obchod jsou od domu vzdáleny do 1 km. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem za 5 €/den. Dům je vhodný pro rodiny, které se znají - terasy lze propojit (celková kapacita je pak 9-10 osob).
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu/studia!

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2 osoby.