ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v ložnici (v ceně).
Rozloha 34 m².
Apartmán A1 má společnou terasu s apartmánem A2, každý apartmán má na společné terase své vlastní posezení.

apartmán A2 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s částečným výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Apartmán A2 má společnou terasu s apartmánem A1, každý apartmán má na společné terase své vlastní posezení.

apartmán A3 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Kolem terasy apartmánu A3 prochází klienti ubytovaní v apartmánu A6. Před apartmánem A3 se nachází venkovní sprcha.

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².

apartmán A5 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s bočním výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Kolem terasy apartmánu A5 prochází klienti ubytovaní v apartmánu A4.

apartmán A6 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 140 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, prostorná terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 45 m².

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.