ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v ložnici (v ceně).
Rozloha 34 m².
Apartmán A1 má společnou terasu s apartmánem A2, každý apartmán má na společné terase své vlastní posezení.

apartmán A2 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s částečným výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Apartmán A2 má společnou terasu s apartmánem A1, každý apartmán má na společné terase své vlastní posezení.

apartmán A3 pro 3-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Kolem terasy apartmánu A3 prochází klienti ubytovaní v apartmánu A6. Před apartmánem A3 se nachází venkovní sprcha.

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².

apartmán A5 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s bočním výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 34 m².
Kolem terasy apartmánu A5 prochází klienti ubytovaní v apartmánu A4.

apartmán A6 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (šířka 140 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, prostorná terasa s výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 45 m².