ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, kávovar, žehlička, žehlicí prkno) s rozkládacím gaučem pro 1-2 děti do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, 2x terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v chodbě (v ceně).
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 90 cm, ložnice 80 cm, koupelna 70 cm
- při vstupu do apartmánu jsou 3 schody - majitelé mohou zajistit dřevěné desky jako rampu
- vybavení koupelny, chodby, ložnic a částečně i kuchyně bylo nedávno zmodernizováno, fotografie doplníme

apartmán A2 pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, kávovar, žehlička, žehlicí prkno) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1-2 děti do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení s masážním sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře, balkón. Klimatizace v chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, kávovar, žehlička, žehlicí prkno) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1-2 děti do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (vstup na terasu je z ložnice). Klimatizace v ložnici (v ceně).
- část vybavení apartmánu byla nedávno zmodernizována, fotografie doplníme