ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Jakišnica

Apartmány Maca

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Jakišnica

Apartmány 30 m od nejbližší pláže. Klimatizace, WIFI. 1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Ubytování je vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Maca v letovisku Jakišnica na ostrově Pag jsou pouhých 30 m od pláže s betonovým platem. Další oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 150 m od apartmánů. V okolí Jakišnice naleznete spoustu dalších, převážně divokých pláží - od písčitých, oblázkových až po kamenité. Obchod s potravinami je 200 m od domu. V blízkosti apartmánů jsou restaurace a kavárny. Větší občanskou vybavenost nabízí 14 km vzdálené město Novalja.

2 apartmány pro 2 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

Apartmány Lota

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Jakišnica

Apartmány na klidném místě 50 m od pláže. Klimatizace, WIFI, gril. Ubytování je vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Lota v letovisku Jakišnica na ostrově Pag jsou ideální pro klidnou dovolenou. Apartmány jsou pouhých 50 m od pláže v malé zátoce. Tato pláž je vhodná pro malé děti. V okolí Jakišnice naleznete spoustu dalších, převážně divokých pláží - od písčitých, oblázkových až po kamenité. Obchod s potravinami je 20 m od domu. V blízkosti apartmánů jsou restaurace a kavárny. Větší občanskou vybavenost nabízí 14 km vzdálené město Novalja.

5 apartmánů pro 4-6 osob, 2 ložnice.