Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Suzana, Mandre - ostrov Pag

50 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Pobyt sobota–sobota
Nástup také mimo soboty
pro rodiny
Vlastní doprava
3 osoby
4 osoby
1 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Suzana - pláž před domem, Mandre, ostrov Pag, Chorvatsko

Recenze
apartmány SuzanaJan Ossendorf

20. 9. 2016

Plus

Klidná lokalita, spousta místa na pláži, v obci je vše potřebné ke koupi. Komunikace s majiteli objektu byla příjemná a v případě potřeby je k dispozici delegát CK.

Mínus

Apartmán byl dost skromně vybaven. Chybí mikrovlnka, kuchyňské nože, varná konvice (tu zapůjčil delegát CK), trouba a některé nádobí. Dále rozměry rozkládacího gauče neodpovídaly pro spaní dvou osob. To bylo vyřešeno ve spolupráci s delegátem CK a majitelkou objektu přinesením další matrace a následně se objevila informace o rozměrech gauče i na webu.

Shrnutí

Určitě pojedeme s CK Novalja i v budoucnu.


Janinka

1. 8. 2016

Plus

Bylo nám nabídnuto skvělé ubytování v destinaci o které jsme nevěděli,přesně na míru pro dvě rodiny s dětmi.Úžasné výlety lodí,super komunikace s ck. Pro byla i cena zájezdu.


Shrnutí

Super


Peter

18. 7. 2016

Mínus

Nedostatočné vybavenie kuchynskej časti apartmánu - chýbajú bežne používané el. spotrebiče. Heslo k wifi po viac ako 2 dňoch od ubytovania - pomalé pripojenie. Výpadok teplej vody 3 krát počas týždňového pobytu. Zlý vzduch pri zatvorení apartmánu - zatuchnutosť.

Reakce CK Novalja

Dobrý den, bohužel ne každý majitel používá ele. spotřebiče, na které jsme zvyklí v našich domácnostech - např. takové varné konvice rodiny v Chorvatsku nepoužívají vůbec, ale někteří majitelé je kupují kvůli klientům. Jedná se o jiné zvyklosti. V každém apartmánu/studiu je k dispozici vybavení na vaření a to je na dovolené určitě dostačující. Ostatní věci, jako heslo k wi-fi, bohužel nedokážeme ovlivnit, ale mrzí nás, že jste byli dva dny bez připojení. I přes to doufáme, že jste si dovolenou užili.


10. 7. 2016


Petr Carboch

4. 9. 2014

Plus

Apartmán byl objednán na poslední chvíli, resp. v den odjezdu. Perfektní komunikace s CK, jmenovitě s pí. Štreitovou. Rychlá odezva i na e-mailovou komunikaci. To co jste nabízeli na webu odpovídalo skutečnosti, fotografie i popis objektu, to kladně hodnotím. Žádné "přikrašlování" nebo zavádějící fotky, což bývá u některých cestovek zvykem. I zaslaná dokumentace k zájezdu, včetně popisu cesty byla vyčerpávající 1*.

Mínus

Žádné

Shrnutí

Bezproblémová cestovka, co nabízela splnila. Žádné problémy.