ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC (foto WC na webu před jeho opravou), TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky (manželská postel), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) se dvěma lůžky (manželská postel 200 x 160 cm), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici a v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S5 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 osobu (jen dítě do 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.