ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC (foto WC na webu před jeho opravou), TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky (manželská postel), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) se dvěma lůžky (manželská postel 200 x 160 cm), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici a v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S5 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 osobu (jen dítě do 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).