Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Ljubo

  1. Letovisko Metajna - hlavní pláž, ostrov Pag, ChorvatskoLetovisko Metajna
  2. Lodí výlet na ostrovy Olib a Silba, ostrov PagVýlety Metajna
  3. Mapka ostrova Pag (Potočnica)Příjezd Metajna
20 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Pobyt sobota–sobota
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
6 osob
7 osob
1 ložnice
2 ložnice
studio
samostatný pokoj
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Ljubo, Metajna, ostrov Pag, Chorvatsko

Recenze
apartmány Ljubo


1»

Petr

4.9.2017 12:


Karel Svítil

24.7.2017 6


Jana

15.7.2017 6

Plus

Super komumikace s CK,moc hezký apartmán na příjemném klidném místě


S.

5.7.2017 7:

Plus

možnost procházek i pěších výletů, okolí je opravdu krásné a je kam jít a co určitě stojí za to vidět. několik restaurací, obchod i pekárna

Mínus

na pláži u apartmánu je navezená suť, takže pohled na pláž s kusy cihel a kachliček zrovna neuchvátí. Navíc zde moře vyplavuje sklo z rozbitých láhví podmořský život je zde nulový, zato můžete pod vodou vidět pneumatiky, nádobí, boty, spoustu skleněných láhví, apod. o dost dál a na druhé straně zátoky je známá pláž Zrče, kde jsou noční kluby a bary. Od odpoledních hodin, přes noc, až do rána je třeba počítat s hlasitou hudbou. Někdy je slyšet hodně, jindy méně ale slyšet je pořád.

Shrnutí

Do Metajny už bychom nejeli. CK samozřejmě nemůže za odpad pod vodou ani za suť a sklo na pláži ale na co by určitě upozornit měla je ta šílená hlasitá hudba. Po týdnu jsme toho měli tak akorát dost a vzpomněli jsme si na popisek k zájezdu - vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou...Kdo má rád opravdu klid, tak jede raději jinam.


7.9.2016 8:


21.8.2016 3


Kuča

3.8.2016 12:

Plus

komunikace s CK,podklady pro výběr směru cesty,výběr ubytování

Mínus

Popis cesty mimo slovinskou dálnici nebyl zřejmě aktuální protože na konci města Ptuj byl zákaz na směr Chorvastko,o zákazu ostatní ubytovaní věděli a bylo to k mání i na servrech na PC a CK nic a ani delegát nic nevěděl.Pro klienty kteří tudy jedou poprvé velmi nepříjemné,cesta byla delší o dalších min.40-50 km a hodina cesty min.

Shrnutí

Jinak je CK velmi solidní a jednání také velmi dobré.I komunikace s delegátem byla v pořádku


Reakce CK Novalja

Dobrý den,ano, ano, bohužel Slovinci začali s úpravou dálnice a situace na objíždce se každou chvilku mění. Tuto informaci klientům již dáváme, ale např. dnes (tj. 4.8.2016) jsme objíždku, dle našich instrukcí, projeli bez problémů. Každopádně ji nyní nebudeme klientům nabízet, protože opravdu nedokážeme zaručit, že bude aktuální - díky každodenním změnám na tomto úseku. Omlouváme se za komplikace.


18.7.2016 8


Zelí

18.7.2016 1

Plus

krásný apartmánm, krásný výhled z terasy


Shrnutí

Komunikace s CK při zařizování super, na místě jsem delegáta nepotřeboval, takže jsem byl spokojen s tím, že mě nikdo neobtěžoval s nabízením čehokoliv.


Zelí

18.7.2016 1

Plus

krásný apartmánm, krásný výhled z terasy


Shrnutí

Komunikace s CK při zařizování super, na místě jsem delegáta nepotřeboval, takže jsem byl spokojen s tím, že mě nikdo neobtěžoval s nabízením čehokoliv.


V.Steinhaisl

1.9.2015 7:

Plus

rychlé a přímé jednání


Shrnutí

děkujeme za krásnou dovolenou


28.7.2015 11


Border

22.7.2015 9


Shrnutí

Kvalita, ochota a rychlost...


Jana

4.9.2014 12:

Plus

Apartmán Ljubo môžem len odporúčať. Čisté, nové a prakticky zariadené. Domáci veľmi milí ľudia. Aj CK má apartmán reálne pofotený v ponuke, nehrozilo žiadne sklamanie.

Mínus

Dedinka Metajna je naozaj pre tých, ktorí hľadajú kľud a ticho. Je tu pomenej služieb, za večernými prechádzkami po obchodoch, či rôznych stánkoch treba cestovať ďalej. Ale inak nádherná pláž Ružica v blízkosti a krásne prostredie. Môžem len odporúčať.

Shrnutí

Odporúčam.


1.9.2014 12:


robert

1.9.2014 10:

Plus

realita odpovídala prezentovanému stavu přehledná internetová prezentace možnost volby termínu, nikoliv jen od soboty do soboty

Mínus

horší značení apartmánu v místě, domy jsou značeny jen popisnými čísly, nikoliv názvem apartmánu. popisné číslo domu v informacích scházelo a místní lidé nám při dotazech na název apartmánu nedokázali poradit poněkud laxní přístup delegáta CK,kterého jsme asi vyrušili a až po našem 3.telefonátu začal adekvátním způsobem řešit problém

Shrnutí

Celkově jsme spokojeni, budem asi vybírat i příští rok


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za informace. Na titulní straně (celá první strana uprostřed) pokynů na cestu je uveden název domu a přesná adresa včetně čísla + jméno majitelky domu. Víme velice dobře, že bez přesné adresy by se některé domy těžko hledaly. Delegát je někdy s klienty na výletech, popř. na prohlídkách. Z tohoto důvodu je v pokynech uveden telefon i na nás a v případě problémů je možnost zavolat i nám a my rádi ihned pomůžeme. Doufáme, že i tak jste si dovolenou užili.


24.8.2014 6


13.8.2014 10

Plus

Komunikacia s CK

Mínus

Neviem

Shrnutí

Doporučujem


1»