ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4.67 z 5)
Tereza 4. 9. 2019

Plusy:
Byla jsem velice mile překvapena kvalitou ubytování. Ubytování bylo čisté a udržované, pokoje klimatizované a prostorné. Pan domácí a jeho rodina neskutečně milí a vstřícní lidé. Městská pláž udržovaná a čistá, stejně tak všechny okolní pláže. Za nás nejlepší volba je pláž Plat, směr Zubovići.

Mínusy:
Stracava byla dostačující, jen snídaně by mohli být bohatší nebo obměněny. Denně byla káva, čaj, chléb, salám, sýr, máslo, paštika, marmeláda. Po týdnu už to člověku leze i ušima.

Shrnutí:
Komunikace s CK bez problémů, milé a vstřícné jednání. Krásná dovolená v příjemném prostředí, vhodná i pro rodiny s dětmi. Ubytování čisté, pokoje prostorné, domácí úžasní lidé. Strava dostačující. Vesnička Metajna je klidnější, stejně jako okolní vesnice. Doporučujeme navštívit pláž Plat, Rućicu a Beritnicu, které jsou v okolí.

Hodnoceno našimi klienty:

 1 recenze   Zobrazit
Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.