× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Borka

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Pag - město

Recenze

19. 9. 2018

Plusy:
rychlá komunikace s CK, info od delegáta přes telefon - ochotně nám poskytl informace, ubytování jak na fotkách, Pag krásný, městečko také, doporučiji

Mínusy:
v době - v září - kdy jsme měli pobyt, měla paní domácí na návštěvě celou rodinu (tedy nevím, zda byli na návštěvě či tam pobývají celé prázdniny), ale opravdu klid tam nebyl - prostě když se sejde celá rodina - asi 10 lidí každý den od rána do večera, pouze občasný klid, pokud máte malé děti, které přes den spí, tak se moc nevyspí a chcete-li klid, tak rozhodně celý den nebude, bude-li tam rodina, Chorvati jsou hluční a neberou ohled na ostatní, ani na ubytované.

Shrnutí:
kladně :-) vše jak bylo prezentováno, bylo splněno včetně rychlé domluvy, pojištění atd.

Luke 11. 9. 2018

Plusy:
Příjemná a vstřícná komunikace ze strany CK. Zjevná znalost nabízených destinací a dobré doporučení pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi. Před odjezdem zaslali užitečné informace o cestě (trasa, dálniční poplatky, apod.). Paní domácí (Borka) byla velmi příjemná a vstřícná, dokonce nám donesla moučník a fíky. Měli jsme jen ubytování, takže stravu nelze hodnotit. Kuchyň byla dostatečně vybavená pro vaření. K dispozici i krb pod pergolou pro grilování. Z pozemku apartmánu bylo schodiště ke dvěma menším plážím, větší pláže s občerstvením jsou cca do 15min pěšky. Moře čisté, klidné s pozvolným vstupem, pláže oblázkové i mírně písčité - ideální pro děti.

Shrnutí:
CK jsem vybíral podle recenzí a určitě jsem vybral dobře. Hledali jsme poklidné ubytování blízko pláže pro rodinu s dětmi (2 a 4 roky) s vlastní dopravou v rozumné dojezdové vzdálenosti a nejlépe nám vyhovovala právě nabídka CK Novalja. CK určitě doporučuji. Je evidentní, že se zaměřují čistě na Chorvatsko a vědí co nabízejí.

Jaroslav 9. 9. 2018

Plusy:
Výborná postel,vybavení apartmánu a přístup majitelky:-)

Shrnutí:
Spokojený

jjjjjj 20. 8. 2018

Shrnutí:
Boli sme maximálne spokojní, ubytovanie bolo presne ako na fotkách, pláž tiež. Domáci boli veľmi milí ľudia, pani domáca sa stále usmievala. Určite odporúčam rodinám s deťmi, pretože je tam pozvoľný vstup do mora.K dispozícii sme mali aj krásny altánok a veľkú záhradu. Vzdialenosť do mesta asi cca 20-30 min. pomalou chôdzou.

David 23. 7. 2018

Plusy:
Prvotní komunikace s CK a vyřízení zájezdu.

Mínusy:
Velmi zápornou stránku vidím ve spolupráci CK prostřednictvím delegáta. U jiných CK delegát domluví schůzku s klienty, poradí jim jaké jsou možnosti v místě ubytování a měl zájem o stavu ubytování. Delegáta této CK jsme ani neviděli, natož s ním mluvili. Sami jsme ho nevyhledali, protože jsme naštěstí nic akutního řešit nepotřebovali.

Shrnutí:
Zájem CK trvá do chvíle než se dovolená vyřídí. Na dovolené již CK prostřednictvím delegáta nijak sama klienty nekontaktuje. Nemohu však hodnotit práci delegáta v případě, že by k něčemu došlo a bylo by to potřeba řešit. S tímto zkušenost nemám.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše názory. Delegát je k dispozici v letovisku Mandre. Nejdeme cestou, že "naháníme" klienty, aby v určitý den a určitou hodinu byli na sjednaném místě, kde si vyslechli většinou to, co již vědí, nebo si sami našli. Klienti mají v pokynech na cestu na delegáta kontakt, je na našem webu a také dopředu dostanou informaci, že v případě potřeby ho mohou kontaktovat. Pokud je potřeba nahlásit nedostatek např. s ubytováním, a klient se nedomluví přímo s majiteli, není určitě problém delegáta kontaktovat. Pokud by to bylo nutné přijel by. Tak se na nás nezlobte, máme trošku jinou strategii a klientům za ty roky vyhovuje - máme to vyzkoušené. :-) Děkujeme.

Michal 9. 7. 2018
30. 8. 2017