ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán R1 pro 4–5 osob,
1. podlaží

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, prostorná terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 45 m².

apartmán R2 pro 4–5 osob,
1. podlaží

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a bidetem, prostorná terasa s částečným výhledem na moře, balkón. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně). Rozloha 50 m².

apartmán R3 pro 4–5 osob,
2. podlaží

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a bidetem, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně). Rozloha 50 m².

studio A pro 2–3 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a gaučem pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na bazén (u vstupu do studia). Klimatizace (v ceně). Rozloha 25 m².

studio B pro 2 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na bazén (u vstupu do studia). Klimatizace (v ceně). Rozloha 22 m².