ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A3 pro 6-7 osob,
1. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s částečným výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.