ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A2 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A3 pro 6-7 osob,
1. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s částečným výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).