Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Bracera

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

apartmán A1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa - jedna s výhledem na moře, druhá terasa u vstupu do apartmánu. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A2 pro 4-7 osob,
1. poschodí

3 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice s patrovou postelí pro 2 osoby, třetí ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar), 2x sociální zařízení s vanou a WC, 2x terasa - jedna s výhledem na moře, druhá s výhledem do zeleně. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici (v ceně).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, kávovar), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici (v ceně).