ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4–5 osob,
1. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa - jedna s výhledem na moře, druhá terasa u vstupu do apartmánu. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A2 pro 4–7 osob,
1. poschodí

3 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice s patrovou postelí pro 2 osoby, třetí ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), 2x sociální zařízení s vanou a WC, 2x terasa - jedna s výhledem na moře, druhá s výhledem do zeleně. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 4–5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici (v ceně).

apartmán A4 pro 4–5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (v koupelně není okno), terasa s výhledem na moře, balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici (v ceně).