ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Antonín Daněk 13. 7. 2022

Plusy:
Ubytování bylo perfektní, velmi milá paní domácí. Propozice z CK přišli v pořádku cca týden před odjezdem. Určitě využijeme služeb CK znovu.

Mínusy:
Nic.

Shrnutí:
Určitě doporučuji. Nabídka odpovídala realitě.

(5 z 5)
12. 7. 2022
(4.4 z 5)
Jana Čečková 30. 8. 2021

Plusy:
Komunikace výborná, popis cesty skvělý, ubytování čisté, zařízené....z mé strany pouze chvála. Snad jen prostor na parkování byl mrňavý, ale v pohodě jsme se všichni shodli a vyhověli si.

(3.4 z 5)
13. 8. 2021

Plusy:
zajištění ubytování

Mínusy:
po zaplacení zálohy končí vstřícnost

Shrnutí:
je to pro mě pouze řešení dovolené, když se nepodaří domluvit ubytování přímo

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Určitě bychom přijali i další informace - protože vstřícní jsme ke všem stejně, dovolím si říct nadstandardně. Dokonce i k těm, kteří nejsou vstřícní k nám. U vaší rezervace nevidím nic neobvyklého- ověřili jsme vám ubytování i s pejskem, dostali jste od nás kompletní dokumentaci, byla vám potvrzena platba, zaslané pokyny na cestu a voucher. Vše v maximální rychlosti. Mějte se hezky. :-)

(3.2 z 5)
Káča 20. 7. 2021

Mínusy:
Pani majiteľka by si mohla trochu obnoviť vybavenie,lebo sa nám rozpadli stoljcky na ktorých sme sedeli.

(4.4 z 5)
Robert 20. 7. 2021

Plusy:
Pekne prostredie, plaz blizko ubytovania, velmi pekne a rozne kamienkove a pieskove plaze

Mínusy:
odporucam lepsiu udrzbu ubytovania (ziarovky, dvere, okna) a najlepsie by bolo mat klimatizaciu zahrnutu v cene zajazdu (odporucanie pre CK)

Shrnutí:
spokojnost

(4.8 z 5)
20. 7. 2021
(3.8 z 5)
15. 8. 2019
(4.2 z 5)
Tina 2. 8. 2019

Plusy:
S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Fotky zodpovedali realite, perfektne vybavená kuchyňa Domáca pani ústretová, milá. Pár metrov od apartmánu sa nachádza pláž Pljanka, ideálna hlavne pre menšie deti. Oceňujeme aj pomoc delegáta, ktorého sme kontaktovali z dôvodu zdravotných problémov.

Mínusy:
Nemáme žiadne výhrady. Možno len upozornenie pre ľudí, ktorí horšie v noci znášajú hluk - mladí ľudia, ktorí sa premiestňujú na pláž Zŕče za nočnou zábavou.

Shrnutí:
Odporúčame tento pobyt aj ďalším klientom.

(3.2 z 5)
Hana Pisingerová 20. 8. 2018

Plusy:
Čistá voda, prostorný apartmán s příjemnou zahrádkou. Skluzavka a houpačky na pláži zdarma.

Mínusy:
Pláž Planjka ve Staré Novaje byla v srpnu totálně přeplněná. Písečná je jen z poloviny, z čehož část zabíraji lehátka barů, takže mezi dekami a slunečníky šlo sotva projít. Druhá polovina polovina pláže je oblázková. Osobně mi vadila hudba z barů. Ck uvádí, že ve St.Novalje je další pláž, ale to jsou vybetonovaná mola u přiléhajících apartmánů. Jadra je vzdálena pár kilometrů, takže jedině autem.

Shrnutí:
Jediným řešením pro nás bylo jít na písečnou pláž hned po ránu a po siestě vyrazit autem jinam.

(4.6 z 5)
23. 7. 2018
(2.6 z 5)
18. 7. 2018

Plusy:
Velice příjemná a ochotná paní domu. Přesné informace cestovní kanceláře o cestě do letoviska i informace o poloze ubytování. Krásný ostrov se spoustou zajímavých letovisek, pláží a hlavním městem Pag, které stojí za to navštívit.

Mínusy:
Dle informací cestovní kanceláře s v místě nachází překrásná pláž Planka. Pláž Planka je ve skutečnosti velmi malá, přeplněná, což by ani tak nevadilo, jako velké množství odpadků a nečistot, které plavou v moři u této pláže. Pláž se nachází v zátoce, jako celá Stará Novalja a po přílivu je Planka jedno velké smetiště. Dá se ale využít jiná místa na koupání kolem pobřeží, kde jsou místa s betonovými moly a kde je moře krásně čisté. Klid ve staré Novalje také není, omladina se vrací s diskotéky kolem páté ráno a vyráží kolem půlnoci, o čemž ví téměř celá vesnice.

Shrnutí:
Čistotu na pláži CK neovlivní, takže já bych CK určitě doporučila a sama bych ji v budoucnu znovu využila. Doporučila bych ale letoviska, která jsou umístěna na širé moře.

(4.8 z 5)
16. 7. 2018
(3.8 z 5)
Ivka 12. 7. 2018
(4.4 z 5)
Pavlína 10. 7. 2018

Shrnutí:
Tuto cestovní kancelář mohu doporučit.

(4.5 z 5)
Edo 6. 9. 2017

Shrnutí:
super

(4.6 z 5)
Richard Bastl 10. 8. 2017

Plusy:
Naprosto dokonalé materiály popisující cestu a celkovou situaci včetně ubytování v cílové destinaci. Žádné zkreslování, nepřesnosti, prostě perfektní!

Mínusy:
Z rozashu poskytnutých služeb určitě žádné.

Shrnutí:
Spolehlivý partner pro cesty do Chorvatska; můžeme s manželkou jen doporučit. Pokud v budoucnu pojedeme zase někdy do Chorvatska, budeme hledat v CK Novalja.

(3.6 z 5)
AP 24. 7. 2017

Shrnutí:
Dobrý den, trochu mě osobně rozladila komunikace při nákupu zájezdu. Potřeboval jsem najít místo pro 4 rodiny. On-line systém mi rezervaci z jednoho počítače pro 4 rodiny v jednom penzionu nebral a pak jsme se v tom motali a motali až mi kolegyně napsala, že nám rezervaci ruší. Jinak vše Ok. Zdraví, Aleš Petr

(5 z 5)
Věra Barešova 29. 6. 2017

Plusy:
Ubytování odpovídá fotkám, vše bylo čisté, uklizené.Dobrá komunikace s Ck i majitelkou.

(5 z 5)
katkaada 5. 9. 2016

Plusy:
krasne prostredie

(3.6 z 5)
27. 8. 2016
(4.2 z 5)
Priebojová 19. 8. 2016
(4.8 z 5)
Novák Jiří 14. 8. 2016

Plusy:
Supr komunikace,Nafoceno tak,že to odpovídalo realitě.Rychlé jednání a ochota.

Mínusy:
Nevím o ničem

Shrnutí:
Spokojenost a pohoda

(4.6 z 5)
Kristýna 20. 7. 2016

Plusy:
Dobrá cena, reálné fotografie apartmánu, velká ochota jak majitelky tak cestovní kanceláře, krásně prostředí, nádherné pláže..

Mínusy:
Neměli jsme se zajezdem sebemenší problém. Vše bylo takové, jaké jsme to očekávali. Jediné co nám během 14 dnů dovolené scházelo byla hadra, ať už jsme ji potřebovali na rozlité pití nebo při uklízení byl to celkem problém. Wifi byla slabá ale to se dá očekávat v tak velkém apartmánu. Jinak jsme s dovolenou spokojeni.

Shrnutí:
Cestovní kancelář je skvělá, o své klienty se dobře stará. Zajímá se o prostředí, do kterého je posílá, aby vše bylo v pořádku a oni byli maximálně spokojeni.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za informace. Určitě příště řekněte majitelům, rádi tyto věci, které nejsou v apartmánu, doplní.

(5 z 5)
Tana 3. 7. 2016

Shrnutí:
Urcite by som spomenula, ze Novalja je mesto. zahranicnych turistov mladsich vekovych kategorii. Ocakavat rusny nocny zivot a za povsimnutie stoji mega disko na plazi Zrce.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, ano, ano opravdu je to tak, že Novalja je spíše o rušnějším nočním životě. Proto v tomto letovisku doporučujeme ubytování mladším, popř. starším, kteří jedou za zábavou a návštěvou třeba právě zmiňované pláže Zrće. Oproti tomu letovisko Stará Novalja, kde je také dům Mirjana, je klidnější, bez diskoték, s krásnou písečnou pláží Planjka.

(2.4 z 5)
Pěnkava Luboš 28. 6. 2016

Mínusy:
Nejvíce záporný je asi Váš delegát, nevím proč ho tam máte, když není schopen ani volat a když ho najdete, tak jedná na ulici. Pak nepíšete, že je na apartmánu Wifi, když realita je jiná hledáte signál a když ho najdete tak ani email neotevřete. Problémy které by se dali psát je mnoho, ale stejně nato nebudete reagovat, tak to nemá cenu si tady vylévat srdíčko. S pozdravem

Shrnutí:
Asi bych vaší CK nedoporučoval, klasický průměr ne-li podprůměr CK nedivím se, že CK krachují. Nikdy jsem si to nemyslel, ale asi je opravdu lepší vynechávat CK a zařídit si to vše sám.

Reakce CK Novalja
Dobré dopoledne, mrzí nás, že jste nebyl s vybranými službami spokojený. Delegáta, p. Horáka, máme na Pagu několik let - je to člověk velmi zodpovědný, na svém místě, s jeho službami jsme spokojeni, stejně jako velké množství našich klientů. Připojení k internetu nabízíme, ale zároveň na smlouvě uvádíme, že je bez záruky - signál nedokážeme ovlivnit. Děkujeme za hodnocení a přejem Vám krásné léto.

(3.8 z 5)
31. 8. 2015
(4 z 5)
Ivet 3. 8. 2015

Plusy:
Prehľadnosť podmienok zájazdu a ceny Fotky interiéru boli totožné so skutočnosťou Podrobný popis pokynov k ceste do Chorvátska i popis krajiny, atď.

Shrnutí:
Presné popisy apartmánov zo strany CK a jednoduchá komunikácia s CK, nevyskytli sa žiadne problémy.

(4.6 z 5)
19. 7. 2015

Plusy:
výborný půldenní výlet lodí, dobrá spolupráce s delegátem na místě

(5 z 5)
Hanka 7. 9. 2014

Plusy:
Vyborne ubytovanie, prijemna a ochotna pani domaca, plaz vhodna pre male deti.

Mínusy:
V suvislosti so zakupenym zajazdom nemozem spomenut ziadne zaporne stranky. Boli sme maximalne spokojni so vsetkym.

Shrnutí:
Komunikacia s CK bola bezproblemova, ponukane ubytovanie zodpovedalo realite. V kazdom pripade mozem tuto CK odporucit pre prezitie pokojnej rodinnej dovolenky.

(2.6 z 5)
Pavol 19. 8. 2014

Plusy:
Velmi prijemna a ochotna majitelka apartmanu.

Mínusy:
málo konkretne info. o kvalite ubytovania platba za ubytovanie pred zahájením pobytu platba za ubytovanie "keš" bez dokladu o zplatení

Shrnutí:
"priemer"

Reakce CK Novalja
Dobrý den - jak již bylo zmíněno, veškeré informace jsou v POKYNECH NA CESTU, které každý klient před odjezdem obdržel. Nevytištění pokynů způsobuje, že poté nemůžete najít daný dům (v lokalitách jsou jich desítky a bez adresy a pokynů to prostě nejde...). Naštěstí jsme byli schopni Vás navést i po telefonu ke správnému domu. Platba předem za ubytování je v Chorvatsku, ale i u nás, standardem. Mezi další informace, které jsme Vám před odjezdem zasílali, patří, že si máte ubytovací voucher vytisknout 2x - jeden odevzdáte majiteli domu a na druhý Vám potvrdí převzetí doplatku za ubytování - bohužel, víc udělat nemůžeme a také nezmůžeme nic s tím, když klienti našich pokynů nedbají. Hezký den.

(4 z 5)
Jirka 14. 1. 2014

Plusy:
Přesné informace o cestě. Práce delegáta

Mínusy:
Nezaregistroval jsem

Shrnutí:
Dobrá komunikace, široká nabídka, ze které si vybere asi každý.

(3.8 z 5)
16. 10. 2013