Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sveti Marko

Oblast: Ostrov Pag

Apartmány Sveti Marko jsou správná volba pro prožití poklidné dovolené na ostrově Pag. Oblázkové pláže v tomto místě jsou vyhledávány pro svůj klid a soukromí. Sv. Marko nabízí pěkně zařízené apartmány s klimatizací, WIFI internetem a grilem.

Apartmány Sveti Marko

apartmány Vilc
Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Apartmán pro milovníky samoty. Klimatizace, WIFI, gril, houpačka pro děti, plážová lehátka na terase.
Apartmán Vilc se nachází v odlehlé části osady Sveti Marko, 300 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Apartmán je vhodný pro milovníky samoty, nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Majitelé bydlí v samostatném objektu hned vedle domu s apartmánem. Nejbližší obchod a restaurace jsou ve městě Pag vzdáleném 10 km. Dům je vhodný pro 2 rodiny, které se znají. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den.

1 apartmán pro 7 osob, 3 ložnice.

apartmány Pavana
Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Robinzonská dovolená. Klimatizace, WIFI, gril. 1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Pavana se nachází na klidném místě, hned u příjezdové makadamové cesty (minimálně frekventovaná). Pěkná a tichá písčitooblázková pláž je od domu vzdálená 300 m. K pláži vede pěšina, která je místy poměrně strmá (pro přístup na pláž proto doporučujeme pevnou obuv). Jedná se o místo oddechu zaručující soukromí a klid. V osadě Bošana vzdálené 2,4 km se nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Natalija 5,7 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 7,2 km.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Natalija
Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Klimatizace, gril, venkovní sprcha. 1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Natalija se nachází v malé osadě Sveti Marko, 160 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V osadě Bošana vzdálené 2,7 km se nachází bistro (v domě Lana). Nejbližší obchod je od domu Natalija 6 km (směrem k městu Pag). Centrum Pagu s restauracemi a dalšími obchody je vzdálené 7,5 km.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice.