ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Z letoviska Kraj se nabízí výhled na tři ostrůvky v Pašmanském kanálu - Mali Dužac, Veli Dužac a ostrůvek Čavatul.

Kraj je ideální místo pro vyjížďky na kole po ostrovech PašmanUgljan.

Podél pobřeží Kraje vede hezká promenáda, po které se dostanete k františkánskému klášteru a kostelu sv. Duje ze 14. století. Na jeho nádvoří se příležitostně konají i kulturní akce.

Na ostrov Pašman se dostanete snadno trajektem z Biogradu na Moru - plavba trvá jen 20 minut a v sezóně tento trajekt jede každý den 13x. Do letoviska Kraj už jsou to pak od trajektu ve Tkonu (Pašman) jen 3 km.

Pláže

V letovisku Kraj najdete dvě pláže - pláž Dužica a jižněji pláž Tratica. Obě pláže jsou písčitooblázkové a moře je zde velmi mělké. To přináší výhodu hlavně pro malé děti, plavci si budou muset do větší hloubky dojít několik desítek metrů.

U pláže Tratica najdete malé dětské hřiště a plážový bar.

Vybavení

 V letovisku Kraj se nachází obchod, pekárna a turistická kancelář. Další vybavení - restaurace a obchody jsou dostupné v blízkém Ugriniči nebo Tkonu.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.