ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Zuzka Šormová 15. 7. 2023

Plusy:
Ubytování předčilo očekávání. Útulné, čisté, praktické, vše potřebné k dispozici. Wifi spolehlivá. Do výhledu z okna a z balkonu jsme se doslova zamilovali :) V apartmánu byla příjemná teplota téměř po celý den, klimatizaci jsme ani nepotřebovali pouštět. Paní majitelka příjemmná, ochotná,přátelská. Můžeme opravdu jen a jen doporučit. Písečná pláž sotva pár minutek pěšky.Tkon je hezké městečko s historickými památkami v blízkém okolí. Užili jsme si opravdu krásnou dovolenou :)

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
Novalju můžeme jen a jen doporučit. Rychlá a spolehlivá komunikace. Podrobné instrukce o cestě včetně přesného nasměrování až k apartmánu jsme velice ocenili. Vše odpovídalo popisu a očekávání. Určitě využijeme služeb novalji znovu :)

(5 z 5)
Žouželka Vladimír 16. 8. 2022

Plusy:
Klidné prostředí.

Mínusy:
Hodně hlasité diskotéky ve Městě Biograd na moru.

Shrnutí:
Celková spokojenost.

(5 z 5)
Honza s rodinou 9. 8. 2022

Plusy:
Apartmán čistý, udržovaný, vše funkční. Paní majitelka milá a ochotná. Kousek od pěkné pláže vhodné i pro malé děti. Pláž částečně písečná, na jiných místech kaminkova. Moře čisté. Městečko Tkon velice příjemné, kavárny, restaurace,pekárny, masna, trh se zeleninou a ovocem, ráno čerstvé ryby. Velice příjemný týden mimo ruch velkých turistických resortů a měst. Opravdu doporučuji.

Mínusy:
Asi nic, jen mravenci 🤣

Shrnutí:
Perfektní. Vůbec žádný problém.

(3.33 z 5)
Majda 2. 8. 2021

Plusy:
V okolí ubytování bylo vše potřebné, hostitelka moc milá.

Mínusy:
Chyběl gril (pec), který byl na fotkách.

Shrnutí:
Doporučuji, vše bylo OK.

(4.5 z 5)
Daniela 26. 8. 2020

Plusy:
Rychlost, vstřícnost a vse on-line

Mínusy:
Zadne

Shrnutí:
Spokojenost

(5 z 5)
Iveta 27. 8. 2019

Shrnutí:
Výborná komunikace, vstřícnost, ochota. Vše se dalo vyřídit po telefonu nebo mailu.

(4.6 z 5)
DMJKŠT 31. 7. 2019

Plusy:
Apartmán Filip se nachází cca 500 metrů od centra Tkonu (obchody, bankomaty, trajekt) a v bezprostřední blízkosti pobřeží s přístupem přes betonové molo. Na nejbližší dvě pláže je to cca 150-200 metrů. Čili všude velmi blízko. Pláže jsou pěkné a volné. Není třeba vyrážet brzo ráno obsadit místo. Majitelé apartmánu Filip jsou velmi milí a vstřícní. Městečko Tkon je velmi malebné (úzké uličky, stylové restaurace). Vyzkoušeli jsme dvě restaurace - Konoba Leut a Trta Mrta. Z obou jsme byli nadšení (i naše děti). Okolí Tkonu je mírně divoké, takže ideální pro pěší či cyklovýlety za přírodou.

Mínusy:
Vybrali jsme si bydlení s výhledem (terasou) na moře, ale místní komáři nás odrazovali od večerního posezení. Je to daň za to, že ostrov Pašman je krásný a plný zeleně, která je útočištěm pro hmyz. Přes den ale problém s komáry není.

Shrnutí:
Vše v popisu zájezdů u CK Novalja je vždy popsáno jasně, přehledně a pravdivě. Velkou výhodou je podrobná fotodokumentace a přímý kontakt CK na ubytovatele (majitele apartmánu). Jednání se zaměstnanci CK Novalja je svižné a příjemné.