ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 146 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s výhledem na moře (terasa A1 je oddělena přepážkou od terasy apartmánu A3). Klimatizace na chodbě (v ceně).

studio S2 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (200 x 75 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 146 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s výhledem na moře (terasa A3 je oddělena přepážkou od terasy apartmánu A1). Klimatizace na chodbě (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.