Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Lopar, ostrov Rab

  1. Rajska plaža, Lopar, ostrov Rab, ChorvatskoLetovisko Lopar
  2. Lopar - FKK písečná pláž Stolac, ostrov Rab, ChorvatskoVýlety Lopar
  3. Rab mapaPříjezd Lopar

Rezervujte si ubytování v letovisku Lopar na ostrově Rab a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v Chorvatsku. Nabízené apartmány v letovisku Lopar jsou blízko známé písečné pláže Rajska plaža, oblíbené zejména rodinami s malými dětmi. Ubytování není omezeno na pobyty od soboty do soboty, sami si můžete zvolit den příjezdu a odjezdu!

Apartmány Lopar

apartmány Karla

apartmány Karla

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 15.12.2017!

Apartmánový dům se nachází v centru turistické osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od písečné pláže Rajska plaža (jemný písek). Pizzerie je 40 m od domu, obchod a restaurace 100 m. U domu je zahrada s dětskými houpačkami, grilem a posezením. Apartmány v přízemí jsou vhodné i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. WIFI internet zdarma. Na poloostrově Lopar najdete také pláže FKK.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-5 osob, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice.


apartmány Elena

apartmány Elena

Apartmánový dům Elena se nachází v klidné části letoviska Lopar, mimo centrum turistické osady San Marino. Nejbližší pláž je písečná FKK pláž Stolac (10-15 minut pěšky - 500 m lze jet autem a dalších 200 m pěšky). Dům je tedy velmi vhodný pro příznivce nudismu. Dostupné jsou i další písečné pláže - Livačina, Kaštelina nebo proslulá Rajska plaža.

1 apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice,
2 studia pro 2-3 osoby.