Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Stomorska

Oblast: Ostrov Šolta

Vyberte si apartmány Stomorska na ostrově Šolta pro klidnou dovolenou s dostupností turistických zařízení. Letovisko se může pochlubit několika krásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Stomorska nabízí velice pěkné apartmány blízko pláže!

Apartmány Stomorska

apartmány Ivo

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.7.2019. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Šolta Letovisko: Stomorska

Přímo u mořského pobřeží. Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Prostorné apartmány Ivo se nacházejí hned u mořského pobřeží. Krásná přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 60 m od domu, další oblázková pláž je vzdálená 200 m. Nejbližší restaurace je od domu 370 m, obchod 600 m. Možnost ubytování se psem za 5 €/den. Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

1 apartmán pro 4-6 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice.

apartmány Sidrana
Oblast: Ostrov Šolta Letovisko: Stomorska

Přímo u mořského pobřeží. Výjimečný výhled na moře. Možnost stravování v domě. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmán Sidrana s výjimečným výhledem na moře stojí hned u mořského pobřeží, v centru romantického letoviska Stomorska. Koupat se můžete hned u domu (betonové molo a přírodní skalnaté pobřeží). Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu 410 m. V přízemí domu je umístěna restaurace (v provozu denně do 02.00 hod.). Obchod je vzdálený 520 m. Možnost ubytování se psem zdarma. Možnost polopenze za 14 €/os.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice.