Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Stomorska, ostrov Šolta

Vyberte si ubytování Stomorska na ostrově Šolta pro klidnou dovolenou s dostupností turistických zařízení. Letovisko se může pochlubit několika krásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Stomorska nabízí velice pěkné apartmány blízko pláže!

Ubytování Stomorska

apartmány Sidrana

apartmány Sidrana

Apartmán Sidrana s výjimečným výhledem na moře stojí hned u mořského pobřeží, v centru romantického letoviska Stomorska. Koupat se můžete hned u domu (betonové molo a přírodní skalnaté pobřeží). Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu 410 m. V přízemí domu je umístěna restaurace (v provozu denně do 02.00 hod.). Obchod je vzdálený 520 m. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem zdarma. Možnost polopenze za 14 €/os.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice.


apartmány Pelegrino

apartmány Pelegrino

Apartmánový dům Pelegrino se nachází 70 m od pobřeží z plochých kamenů, mezi nimiž jsou místy vysypané kulaté oblázky. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálená 350 m. Centrum letoviska s obchody a restauracemi je vzdálené 450 m. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

2 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice.


apartmány Ivo

apartmány Ivo

Prostorné apartmány Ivo se nacházejí hned u mořského pobřeží. Krásná přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 60 m od domu, další oblázková pláž je vzdálená 200 m. Nejbližší restaurace je od domu 370 m, obchod 600 m. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem za 5 €/den.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 4-6 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice.