ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

příklad apartmánu typu "B"
pro 3–4 osoby

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (1 osoba starší 12 let a 1 dítě do 11,99 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, sejf, terasa. Klimatizace v kuchyni a v ložnici (v ceně) - ovládá se ručně, ale funguje jen za podmínky, že jsou zavřená okna a dveře.
Rozloha apartmánu typu "B" je 40 m².

příklad apartmánu typu "C"
pro 5–6 osob

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (1 osoba starší 12 let a 1 dítě do 11,99 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, sejf, terasa. Klimatizace v kuchyni a v obou ložnicích (v ceně) - ovládá se ručně, ale funguje jen za podmínky, že jsou zavřená okna a dveře.
Rozloha apartmánu typu "C" je 50 m².

příklad apartmánu typu "D"
pro 6–8 osob

3 ložnice - z toho 2 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavená kuchyň (lednička, trouba kombinovaná s mikrovlnnou troubou, varná deska, varná konvice) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 11,99 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, sejf, terasa. Klimatizace v kuchyni a ve všech ložnicích (v ceně) - ovládá se ručně, ale funguje jen za podmínky, že jsou zavřená okna a dveře.
Rozloha apartmánu typu "D" je 68 m².

příklad apartmánu typu "A"
pro 2–4 osoby

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná deska, mikrovlnná trouba) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, fén, sejf, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně) - ovládá se ručně, ale funguje jen za podmínky, že jsou zavřená okna a dveře.
Rozloha apartmánu typu "A" je 32 m².