ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Petrčane

Apartmány Pineta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Petrčane

Celý dům k pronájmu pro 6–7 osob. Jen 12 km od historického města Zadar. Okrasná zahrada s grilem, parkoviště, garáž, klimatizace, WIFI. 1 dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Ubytování je vhodné pro dvě rodiny, které se znají.
Samostatně stojící prázdninový dům Pineta se pronajímá jako celek. Nachází se v klidném přímořském letovisku Petrčane, 130 metrů od menších oblázkových pláží a betonových plat, kde jsou i místa ve stínu pod borovicemi. Dům nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro dvě až tři rodiny či páry, které se znají a touží po větším soukromí. Další krásná oblázková pláž Petrčane je 190 m od domu. Autem je dostupná také FKK pláž Punta Skala (3,5 km). Dům Pineta má bezplatné parkoviště, garáž a okrasnou zahradu s grilem. Centrum letoviska Petrčane s obchody, restauracemi, kavárnami a bary začíná ve vzdálenosti 200 metrů od domu. V těchto místech se nachází i zastávka lokálního autobusu (spojení se Zadarem a Ninem). U hotelu Pinija vzdáleném 350 m od domu si můžete s dětmi zahrát minigolf. Historické město Zadar je od domu Pineta vzdáleno 12 km. Hosté v Zadaru mohou navštívit unikátní Mořské varhany a Pozdrav slunci. Letiště Zadar je vzdáleno 20 km.

Prázdninový dům pro 6–7 osob, 3 ložnice.

apartmány Mami

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Petrčane

Klimatizace, WIFI, zahrada s grilem. Jen 12 km od historického města Zadar. Ubytování je vhodné i pro skupiny dvojic, které se znají. Majitelka ubytovává děti až od věku 5 let.
Apartmány Mami v letovisku Petrčane jsou ideální pro klidnou dovolenou. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 60 m od domu. Centrum obce s obchody, restauracemi, kavárnami a bary začíná ve vzdálenosti 350 metrů od apartmánů. Nachází se zde i zastávka lokálního autobusu (spojení se Zadarem a Ninem).

3 apartmány pro 2 osoby, 1 ložnice.