Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Podgora

Rezervujte si apartmány Podgora - apartmány v oblíbeném chorvatském letovisku Podgora v srdci Makarské riviéry. Podgora nabízí krásné oblázkové pláže lemované borovicemi, křišťálově čisté moře a široké možnosti vodních sportů. Apartmány Podgora si můžete rezervovat online!

Apartmány Podgora

apartmány Promenada
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány přímo na promenádě lemované palmami. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Promenada se nacházejí v živém letovisku Podgora na Makarské riviéře. Dům leží v centru Podgory přímo na promenádě lemované palmami. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 170 m. Obchod je 50 m od domu. Možnost ubytování s malým psem zdarma.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
2 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2-3 osoby.

apartmány Sapa
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Klimatizace, WIFI, gril. Tenisové kurty. Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Sapa najdete v klidnější, okrajové části města Podgora. Od krásné oblázkové pláže lemované borovicemi je dělí 90 m a 85 schodů (celkem cca 280 m). Obchod i restaurace jsou 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu. Apartmány Sapa se nacházejí ve stejném domě jako apartmány Toni. Ubytování v apartmánech Sapa a Toni proto doporučujeme skupinám rodin, které chtějí strávit společnou dovolenou (jeden dům, různí majitelé).

1 apartmán pro 4-7 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Toni
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Klimatizace, WIFI, gril. Tenisové kurty. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Toni najdete v klidnější, okrajové části města Podgora. Od krásné oblázkové pláže lemované borovicemi je dělí 90 m a 85 schodů (celkem cca 280 m). Obchod i restaurace jsou 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu. Apartmány Toni se nacházejí ve stejném domě jako apartmány Sapa. Ubytování v apartmánech Toni a Sapa proto doporučujeme skupinám rodin, které chtějí strávit společnou dovolenou (jeden dům, různí majitelé).

1 apartmán pro 4-7 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice.