× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Podgora

Rezervujte si apartmány Podgora - apartmány v oblíbeném chorvatském letovisku Podgora v srdci Makarské riviéry. Podgora nabízí krásné oblázkové pláže lemované borovicemi, křišťálově čisté moře a široké možnosti vodních sportů. Apartmány Podgora si můžete rezervovat online!

Apartmány Podgora

apartmány Café
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány přímo na promenádě lemované palmami. Kavárna v přízemí. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Café se nachází v centru oblíbeného letoviska Podgora. Dům leží přímo na promenádě lemované palmami naproti místnímu přístavu. Pěkná oblázková pláž je vzdálena 190 m. Restaurace a obchod najdete do 50 m od apartmánů. V přízemí domu provozuje majitel kavárnu. Možnost ubytování s malým psem (do 5 kg) zdarma.

1 apartmán pro 4-6 osob, 1 ložnice.
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Promenada
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány přímo na promenádě lemované palmami. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Promenada se nacházejí v živém letovisku Podgora na Makarské riviéře. Dům leží v centru Podgory přímo na promenádě lemované palmami. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 170 m. Obchod je 50 m od domu. Možnost ubytování s malým psem zdarma.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
2 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2-3 osoby.

apartmány Franko
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Klimatizace, WIFI, gril. Tenisové kurty. Jedno dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě v A2 nebo v A3).
Dům se nachází v klidné, okrajové části města Podgora. Od krásné oblázkové pláže lemované borovicemi ho děli 90 m a 85 schodů (celkem cca 280 m). Obchod i restaurace je 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu.

2 apartmány pro 4-7 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Nina
Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány mimo hustě zastavěné části letoviska. Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Nina se nachází nad magistrálou v severní části Podgory, mimo hustě zastavěné části letoviska. Nabízíme apartmány v pravé polovině domu. K pláži můžete jít buď přímo po silnici – pak je to od domu 260 m, nebo částečně po chodníku kolem silnice, pak podchodem pod silnicí a následně opět po chodníku – pak je to od domu 370 m. Jedná se o krásnou pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře. U pláže je i nejbližší restaurace. Obchod, lékárna a další turistické služby najdete v centru letoviska Podgora, přibližně 1 km od domu Nina. Možnost ubytování s malým psem za příplatek 3 €/den.

1 apartmán pro 4-6 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice.