ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky - jedna z ložnic se nachází v prostoru mezi kuchyní a terasou a od kuchyně je oddělitelná posuvnými dveřmi, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa se dvěma lehátky a výhledem na moře (sousedí s terasou A2). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasy apartmánů A1 a A2 jsou nyní odděleny zástěnou (není vyfoceno).

apartmán A2 pro 3–4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1–2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s lehátkem a výhledem na moře (sousedí s terasou A1). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasy apartmánů A1 a A2 jsou odděleny zástěnou.

apartmán A3 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky - jedna z ložnic se nachází v prostoru mezi kuchyní a terasou a od kuchyně je oddělitelná posuvnými dveřmi, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4–6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1–2 osoby, 2x TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.