ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky - jedna z ložnic se nachází v prostoru mezi kuchyní a terasou a od kuchyně je oddělitelná posuvnými dveřmi, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa se dvěma lehátky a výhledem na moře (sousedí s terasou A2). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasy apartmánů A1 a A2 jsou nyní odděleny zástěnou (není vyfoceno).

apartmán A2 pro 3–4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1–2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s lehátkem a výhledem na moře (sousedí s terasou A1). Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasy apartmánů A1 a A2 jsou odděleny zástěnou.

apartmán A3 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky - jedna z ložnic se nachází v prostoru mezi kuchyní a terasou a od kuchyně je oddělitelná posuvnými dveřmi, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4–6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1–2 osoby, 2x TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně).