ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
14. 8. 2022
(4.4 z 5)
Marek 7. 8. 2017

Plusy:
Dobrá orientace při výběru zájezdu na internetu.

(5 z 5)
Jana a Václav Rothovi 7. 8. 2017

Plusy:
Ubytování v Promajně bylo naprosto luxusní!! Po příjezdu jsme byli již v 10,00 ubytovaní, v celém domě čisto, voňavo, po 5-ti dnech převlečené povlečení, vyměněné ručníky, uklizený apartmán včetně NÁDOBÍ. Paní domácí příjemná, ochotná, cítili jsme se jako u maminky. Přijedeme znovu.

Mínusy:
Nevíme.

Shrnutí:
Jistota, spolehlivost.

(5 z 5)
Simona 17. 7. 2017
(4.8 z 5)
JURA 13. 9. 2016

Plusy:
Nemám připomínek

Shrnutí:
Jsem velice spokojen.Tak jak CK deklaruje podmínky,kvalitu a ostatní podmínky se zakládá na pravdě.To je pro výběr zájezdu to nejpodstatnější.Děkuji Doporučuji

(4.8 z 5)
Zdeněk Peter 25. 7. 2016

Plusy:
Majitelka apartmánů je velice příjemná a přátelská paní. Ubytování bylo připraveno už v 11 hodin dopoledne. Vybavení nové a do moderního stylu. Naprostá spokojenost a oproti informacím z CK bylo součástí veškeré vybavení jako ručníky, toaletní papír i veškeré vybavení kuchyně což v pokynech z CK bylo milně napsáno, že není.

Shrnutí:
Kromě nepřesných informací o vybavení jsme byli spokojeni.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel vybavení, o kterém píšete, nemáme s majiteli smluvně upravené. Někteří ho v apartmánech mají, někteří ne. Pokud bychom poskytli mylnou informaci, a klienti se spoléhali, že tam toto vybavení bude, a na místě nebylo, byla by situace velmi problémová. Proto věříme, že ručníky, toaletní papíry atd. nezpůsobily velké komplikace. Děkujeme za pochopení.

(4.6 z 5)
Iva 13. 7. 2016

Plusy:
Přesná lokace místa ubytování a jeho okolí i s náhledem na leteckou fotku. Podklady od CK k cestě a případné doporučení na objízdné trasy, ceny dálnic apod.

Mínusy:
Dovolená splnila má očekávání, žádné záporné stránky jsem nenalezla:)

Shrnutí:
CK s velmi milým a vstřícným jednáním, vždy ochotná komunikovat s klientem. Co slíbí to dodrží a navíc přidá mnoho užitečných informací.