Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Marijana, Promajna

100 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
6 osob
1 ložnice
3 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Marijana, Promajna, Chorvatsko

Recenze
apartmány Marijana


1»

vacurba

14. 8. 2017

Plus

Ubytování perfektní a majitelé pozorní.Vše odpovídalo nabídce, informace z CK kompletní.

Mínus

Jediná drobnost - vstup do vody je více kamenitý.

Shrnutí

Pro rodiny s dětmi velmi vhodné, večery klidné.


13. 8. 2017


Pavel Kašpar

14. 9. 2016


Shrnutí

OK


Renata Janáčková

1. 8. 2016

Plus

Ubytování i okolí naprosto odpovídalo popisu a fotkám v katalogu, dokonce jsme měli 2 ledničky oproti garantované jedné. To bylo velké plus. Jednoduchá komunikace s majitelem apartmánu, vše probíhalo přesně podle pokynů z cestovky. Také jsme dostali od cestovní kanceláře výborně popsanou a nafocenou objížďku slovinské dálnice, jen škoda, že jen cestu tam, ale i tak velká pomoc.

Mínus

Zápory vcelku žádné. Jen na telefonický dotaz, zda jsou v apartmánu prostředky na úklid a mytí nádobí(košťátko, hadr, jar, pytlíky do koše...), nedokázala operátorka odpovědět (prý asi ne) a ani nanabídla, že to ověří. Vše jsme vezli s sebou zbytečně, protože tam vše bylo. Majiteli apartmánu bych doporučila vybyvit kuchyň mikrovlnkou, struhadlem a otvírákem na konzervy. Naopak není nutné mít 6 mís, 2 kávové servisy, 7 hrnců. U sporáku nefungovaly plynové plotýnky, a vaření dvou rodin na dvou elektrických plotýnkách bylo dost logisticky náročné.

Shrnutí

Cestovní kancelář funguje dobře, katalog odpovídá realitě. Dovolená byla super, městečko Promajna je příjemné a klidné, večerní promenádu projdete za 20 minut. Mohu vřele doporučit.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se, ale kolegyně odpovídaly dobře, když vám řekly, že věci v apartmánu nejsou. Nemáme je nikde smluvně upravené a pokud bychom je slíbili, a na místě potom nebyly, byl by to problém. Jedná se o věci, které naštěstí nezaberou tolik místa, proto děkujeme za pochopení. Pokud je v apartmánu nějaký nedostatek, tak nejlepší cesta je říct to přímo majiteli na místě a tím zaručit, že sjedná nápravu. Samozřejmě tyto informace mu předáme i my. Děkujeme.


Pavel Kašpar

8. 9. 2015

Plus

Vše bez starostí.


Shrnutí

Bez starostí, co se nabízí, odpovídá v reálu na místě.


31. 8. 2015


28. 8. 2015


Petra

19. 8. 2015


Jiří Martinec

12. 8. 2015


3. 8. 2015


Jirka

31. 7. 2015


13. 7. 2015

Plus

včas zaslané podklady pro cestu s tím,že jejich obsah byl naprosto bezchybný,podklady byly naprosto přesné a vyčerpávající všechny eventuality tras.


8. 7. 2015

Plus

Poskytnutí poddrobných užitečných informací pro cestu a pobyt.

Mínus

CK prodává službu, ale platbu za ni dělí na zálohu pro ni v Kč a doplatek na místě ubytovateli v EUR. Prezentovaná nabízená cena CK tudíž neodpovídá realitě.

1»