Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Marijana

Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Promajna

apartmán A1 pro 6 osob,
1. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar), jídelna, 3x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 3x TV+SAT, 3x balkón s výhledem na moře, 1x balkón bez výhledu na moře. Klimatizace v každé ložnici i v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar) se dvěma lůžky, sociální zařízení s vanou a WC, 2x TV+SAT, 2x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni i v ložnici (v ceně).

apartmán A4 pro 2 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A5 pro 2 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A6 pro 2 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A7 pro 2-3 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, na terase slunečník (2 x 2 m). Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A8 pro 3-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení s vanou a WC, TV+SAT, terasa a balkón s výhledem na moře, na terase slunečník (2 x 2 m). Klimatizace v kuchyni i v ložnici (v ceně).

apartmán A9 pro 3-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa a balkón s výhledem na moře, na terase slunečník (2 x 2 m). Klimatizace v kuchyni i v ložnici (v ceně).