Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Hotel Centinera***

Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Recenze

David Růženec 24. 7. 2017

Plusy:
Naprosto skvěle zpracované podklady na cestu.

Mínusy:
Nezaznamenal jsem nic takového.

Shrnutí:
Idéální, spolehlivá CK

Kamila 22. 8. 2016

Plusy:
především plán cesty, který jsme od CK dostali

Mínusy:
nenapadá mě

Shrnutí:
-doporučuji

Libor Macháček 13. 7. 2016

Plusy:
ubytování v blízkosti pláže, bohatý výběr jídel

Mínusy:
klimatizace, která byla v ceně nefungovala

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zprávu. Určitě nejlepší je toto řešit na místě v okamžiku, kdy se závada, jakákoliv, zjistí. Zpětně s tím už nejsme schopni nic udělat. Pokud jste to nahlásili na recepci hotelu, je to jedině dobře. Děkujeme.

14. 9. 2015

Mínusy:
Neskoré ubytovanie - 17:00

Shrnutí:
doporučujem

Martina Cimpelová 25. 8. 2015

Plusy:
Komunikace s CK byla jedna z nejrychlejších jakou jsem kdy zažila. V hotelu byl pěkný animační program pro děti i dospělé. Jídlo bylo na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí byl i denní úklid pokoje a velmi vstřícný personál.

Shrnutí:
CK pohotově reaguje na dotazy. Zájezd (respektive pobyt) v hotelu Centinera na Istrii byl velmi pohodový, bylo o nás skvěle postaráno!

PB 24. 8. 2015
miraka 11. 8. 2015

Plusy:
čisté moře slušný výběr z jídel kvalitní ubytování

Mínusy:
omezené sportovní vyžití v areálu hotelu /chybí hřiště na tenis,volejbal...../

Shrnutí:
ideální pro odpočinkovou dovolenou,pro sportovce po 3 dnech trochu nuda-pakliže nemá s sebou vlastní surf,motor.člun,kolo.....

Martina V. 11. 8. 2015

Plusy:
Přesný popis místa a poskytovaných služeb. Internet nebyl za poplatek, ale zdarma. Dostali jsme krásný návod, jak dojet z ČR až k hotelu. Během dovolené probíhalo vše v pořádku.

Mínusy:
Žádné nedostatky se nekonaly.

Shrnutí:
CK odpověděla na všechny dotazy, vše bylo splněno v termínech, velice příjemná komunikace,

11. 8. 2015
Mara 3. 8. 2015

Plusy:
Zodpovězení všech telefonických i emailových dotazů k zájezdu zpravidla takřka obratem. Lze si vybrat libovolný termín dovolené (den příjezdu resp. odjezdu).

Mínusy:
nic

Shrnutí:
bezproblémový zájezd

Červený Antonín 9. 7. 2015

Mínusy:
Velmi nízký výběr jídel na večeři a jídla nepříliš chutná. Pití nebylo formou bufetu, ale musely se na něj čekat dlouhé fronty. Plastové kelímky místo skleniček na pokoji. Nemožnost regulace klimatizace na pokoji (pouze přes recepci vypnout-zapnout). Pokoj byl dražší skrze přistýlku ale nedokážu si ji představit rozloženou - pak by se asi nedalo v místnosti ani projít. Stálý nepříjemný pach v koupelně. Wi-fi pouze na recepci a ještě se na něj nedalo připojit (přestože kvalita signálu byla dobrá.) Kdyby se vybetonovaly kousky rovných ploch mezi skalami se schodky do moře, nemusel by být člověk odkázaný jen na "hlavní" pláž. Z důvodů vyjmenovaných nedostatků příliš vysoká cena zájezdu.

bumbac 1. 9. 2014
Silvie 22. 8. 2014
Sz 21. 7. 2014
14. 7. 2014

Plusy:
Byli jsme maximálně spokojeni,vše blízko -dostatek plochy na ležení na pláži,a hlavně ne hlava na hlavě jako v jiných letoviscích,čisté moře,kdo chtěl našel si stín pod borovicemi,bohatý a pestrý jídelníček a hodně všeho.Příjemná obsluha v restauraci i skvělí animátoři.Také letovisko bylo kousek od Puly,Medulinu,Premantury a jiných.Doporučuji ostatním,zejména těm,které jsou vl.dopravou.

Shrnutí:
CK poskytla výborné info ohledně cesty,ale během pobytu jsme nezaznamenali existenci žádného delegáta z Novalji,pouze delegáta z jiné CK.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, jsme rádi, že vše bylo v pořádku a byli jste s výběrem dovolené spokojeni. Co se týká delegáta, tak bohužel tento v dané lokalitě není k dispozici. Nikde neuvádíme, že by v daném místě byl. Pokud by klienti měli jakýkoliv problém, tak v pokynech na cestu mají telefonní číslo, na které mohou kdykoli zavolat a problém vyřešit. Děkujeme, že jste využili našich služeb.

Marcela 9. 6. 2014

Plusy:
Byl to celkem levný zájezd, ceně odpovídala kvalita.

Mínusy:
Hlučnost, pokoj přímo naproti recepci, v 1. patře, špatný výhled na moře, hluk v nočních hodinách, v pokoji vše slyšet. Vzhledem k tomu, že ještě nebyla sezóna v plném proudu, na jídle to bylo hodně znát.

Shrnutí:
Za málo peněz málo muziky.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše postřehy. Mrzí nás, že Vám nepřidělili pokoj, který by byl dále od recepce a ve vyšším patře. Většinou se nám klienti z tohoto místa vracejí spokojeni a to včetně služeb. Určitě dáme hotelu zpětnou vazbu. Hezké léto.

lalion 25. 10. 2013
18. 10. 2013
18. 10. 2013

Plusy:
velmi dobrá komunikace s CK,vstřícnost při jednání a především možnost výběru dne nástupu na dovolenou

Mínusy:
záporné stránky nebyly

Shrnutí:
určitě doporučení služeb CK i pro své známé a přátele

MK 17. 10. 2013

Plusy:
cena možnost vybrat si den příjezdu a odjezdu

Mínusy:
nic

Shrnutí:
za málo peněz hodně muziky pro rodinu s dětmi ideál