ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Pula

Apartmány Zelenika

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula

Klimatizace, WIFI, gril. Ubytování je vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Nově zrekonstruovaný dům se dvěma prostornými krásně a vkusně zařízenými apartmány a zahradou se nachází jen 160 m od oblázkové pláže Zelenika s pozvolným vstupem do moře. Pláž dále navazuje na skalnaté pobřeží, kde je také možnost koupání z plochých kamenů. Na tomto místě máte vše potřebné po ruce. 100 m od domu je autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete do 4 km vzdáleného městského centra se slavným římským amfiteátrem. Nákupní centrum s obchody, kinem a restauracemi je 160 m od domu, další dvě restaurace 400–450 m od domu. 350 m od domu, u další oblázkové pláže, se nachází menší dětské hřiště.

2 apartmány pro 6–8 osob, 3 ložnice.

Apartmány Tradicija

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula

Klimatizace, WIFI, venkovní sprcha, úschovna kol. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Tradicija obklopený krásnou zahradou se nachází v atraktivní části města Pula, jen 100 m od hezké oblázkové pláže Zelenika s pozvolným vstupem do moře. Pláž navazuje na skalnaté pobřeží, kde je také možnost koupání z plochých kamenů. Pokud se ubytujete v tomto domě, vše potřebné máte opravdu po ruce. 250 m od domu, u další oblázkové pláže, se nachází menší dětské hřiště. Pizzerie je 150 m od domu, další dvě restaurace 200–250 m od domu, nákupní středisko je vzdálené 200 m. Městské centrum s proslulým římským amfiteátrem je 4 km od domu. Snadno se k němu dostanete i městským autobusem - 200 m od domu je zastávka.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2–4 osoby, 1 ložnice.

Apartmány Moderna

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula

Klimatizace, WIFI. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Moderna se nachází v atraktivní části města Pula, jen 100 m od hezké oblázkové pláže Zelenika s pozvolným vstupem do moře. Pláž navazuje na skalnaté pobřeží, kde je také možnost koupání z plochých kamenů. Pokud se ubytujete v tomto domě, vše potřebné máte opravdu po ruce. 100 m od domu je autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete do 4 km vzdáleného městského centra se slavným římským amfiteátrem. Nákupní centrum s obchody, kinem a restauracemi je 160 m od domu, další dvě restaurace 400–450 m od domu. 350 m od domu, u další oblázkové pláže, se nachází menší dětské hřiště.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice.