ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Pula

Apartmány Tradicija

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2023. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula

Klimatizace, WIFI, venkovní sprcha, úschovna kol. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Tradicija obklopený krásnou zahradou se nachází v atraktivní části města Pula, jen 100 m od hezké oblázkové pláže Zelenika s pozvolným vstupem do moře. Pláž navazuje na skalnaté pobřeží, kde je také možnost koupání z plochých kamenů. Pokud se ubytujete v tomto domě, vše potřebné máte opravdu po ruce. 250 m od domu, u další oblázkové pláže, se nachází menší dětské hřiště. Pizzerie je 150 m od domu, další dvě restaurace 200–250 m od domu, nákupní středisko je vzdálené 200 m. Městské centrum s proslulým římským amfiteátrem je 4 km od domu. Snadno se k němu dostanete i městským autobusem - 200 m od domu je zastávka.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2–4 osoby, 1 ložnice.

Apartmány Moderna

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 31.12.2023. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula

Klimatizace, WIFI. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Moderna se nachází v atraktivní části města Pula, jen 100 m od hezké oblázkové pláže Zelenika s pozvolným vstupem do moře. Pláž navazuje na skalnaté pobřeží, kde je také možnost koupání z plochých kamenů. Pokud se ubytujete v tomto domě, vše potřebné máte opravdu po ruce. 100 m od domu je autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete do 4 km vzdáleného městského centra se slavným římským amfiteátrem. Nákupní centrum s obchody, kinem a restauracemi je 160 m od domu, další dvě restaurace 400–450 m od domu. 350 m od domu, u další oblázkové pláže, se nachází menší dětské hřiště.

1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.